Impreza już się odbyła

Otwarcie kina Helios w Gdańsku w Galerii Metropolia (2 opinie)

Już 22 października odbędzie się wielkie otwarcie najnowocześniejszego pod każdym względem kina w Trójmieście! Mieszkańcy Gdańska poznają najnowsze kino ogólnopolskiej sieci Helios - na Widzów czeka imponujące siedem sal wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt kinowy, bardzo wygodne fotele (także kanapy dla zakochanych), bogaty repertuar, seanse specjalne, moc konkursów i liczne atrakcje!

W najnowszym gdańskim kinie Helios, Widzowie będą mogli docenić znakomitą jakość technologii DepthQ, która umożliwia osiągnięcie największej precyzji wyświetlania obrazu trójwymiarowego. Wysoki komfort oglądania zapewnią niestandardowe okulary 3D, które widz będzie mógł kupić i wykorzystać przy następnych wizytach w kinie.

Z okazji otwarcia kina, w dniach 22-23 października Helios przygotował dla swoich Widzów weekend pełen niespodzianek. Z myślą o najmłodszych kinomanach, w kinie pojawią się maskotki bohaterów filmu Madagaskar, Shrek oraz Kubuś Puchatek. Dzieci będą mogły wziąć udział w eksperymentach chemicznych z Królem Alexem, turnieju piłkarskim ze Shrekiem, malowaniu twarzy z Pingwinem Kowalskim oraz zabawie w Szalone ptaszory z Angry Birds i wielu innych przygotowanych na weekend otwarcia animacji.

Ponadto, każdy kto w tych dniach odwiedzi kino, będzie mógł się sprawdzić w turnieju wiedzy o filmie w zabawie z kołem fortuny. W konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, a w konkursie głównym - roczny karnet do kina!

- Już w pierwszą niedzielę w gdańskim kinie odbędą się specjalne seanse z cyklu "Pierwszy raz w kinie". To będzie wyjątkowy moment dla całej rodziny - młodzi Widzowie poznają tajemniczy świat sali kinowej, zasiądą w wygodnych fotelach i przeżyją swoje pierwsze bajkowe emocje! Światła w salach kinowych zostaną lekko przyciemnione, a dźwięk ściszony - to bez wątpienia świetna okazja do zaprzyjaźnienia się ze światem filmu - zaznacza Robert Kaczor, Szef Projektów Specjalnych w sieci kin Helios.

Od początku działalności Helios w Galerii Metropolia zadba o atrakcyjny wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. W repertuarze znajdą się premierowe hity: "Inferno", "Wołyń", "Księgowy", "Szkoła uwodzenia Czesława M." czy "Dziewczyna z pociągu", a dla najmłodszych tytuły takie jak "Bociany" czy "Trolle", spektakularne hity w 3D: "Vaiana: Skarb oceanu" lub "Doctor Strange". Poza regularnym repertuarem gdański Helios przygotował dla swoich widzów propozycje w ramach tzw. Projektów Specjalnych: Kino Kobiet, Kino Konesera, Kultura Dostępna, Filmowe Poranki oraz Kino na Temat. A już w nocy z 28 na 29 października - Halloween'owy Nocny Maraton Filmowy, podczas którego przez całą noc będzie można oglądać wyłącznie horrory.

W oczekiwaniu na seans filmowy Widzowie będą mogli odprężyć się w Helios Café, gdzie w miłej atmosferze serwowana jest pyszna kawa, świeżo wyciskane soki oraz ciasta, lody w wielu smakach i inne smaczne desery. Ponadto w ofercie barów znaleźć będzie można pyszny popcorn, zarówno karmelowy, jak i solony, oraz przeróżne napoje i przekąski. Sieć oferuje także Widzom promocje cenowe takie jak Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą dostępne dla każdego w wyjątkowo korzystnych cenach czy atrakcyjne zniżki w ramach Programu Karta Dużej Rodziny.

Sieć kin Helios cieszy się dużym uznaniem Klientów, gości przyciąga znakomita atmosfera, towarzysząca pokazom filmowym oraz interesujący repertuar. Z pewnością tak będzie także w najnowszym, gdańskim multipleksie sieci. Zapraszamy!

Przeczytaj także

Opinie (2)

  • kino Helios

    To że kino Helios będzie w galerii Metropolia to super to najlepsze kino w trójmieście a tanie wtorki to dobry pomysł

    • 6 1

  • Bilety powinny być po 10 zł.

    • 7 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi