stat
Impreza już się odbyła

O!PLA 8. Ogólnopolski Festiwal Animacji

Po raz pierwszy będziemy gościć w Miejscu Festiwal Animacji! Zapraszamy na oglądanie i ocenianie. To nie akademia, to Wy możecie wybrać najlepsze filmy przesłane przez twórców na festiwal O!PLA.

Oglądamy pięć kategorii w pięciu projekcjach.

Piątek, 6 marca, godzina 19.00
KATEGORIA STUDENCKA im. Kazimierza Urbańskiego


DUSZYCZKA (2019, 09:12), Barbara Rupik | PWSFTviT ŁÓDŹ
FALE ETERU (2019, 05:55), Agata Perszutów | UAP POZNAŃ
KAPRYSIA (2019, 08:07), Betina Bożek | ASP KRAKÓW
FAUST (2019, 06:45), Marianna Atłas | ASP WARSZAWA
NOC (2019, 01:56), Alisa Temchenko | PJATK WARSZAWA
ODDYCHAJ! (2019, 04:04), Kamila Jasińska | ASP GDAŃSK
POKROWCE (2018, 05:15), Karolina Borgiasz | PWSFTviT ŁÓDŹ
QUIDQUID LATINE DICTUM SIT, ALTUM VIDETUR (2019, 15:00), Julia Orlik | PWSFTviT ŁÓDŹ
ŚWIADOMOŚĆ LALKI (2019, 15:25), Michał Wójcicki | UTH RADOM
TANGO TĘSKNOT (2018, 05:22), Marta Szymańska | PWSFTviT ŁÓDŹ
WCZORAJ WYRÓSŁ MI PRZYJACIEL (2020, 08:10), Adrianna Matwiejczuk | PWSFTviT ŁÓDŹ
WINA (2018, 06:28), Marcjanna Urbańska | PWSFTviT ŁÓDŹ
WINTER BIRD (2019, 05:44), Paulina Kozieł | ASP KATOWICE

Sobota, 7 marca, godzina 17.00
KATEGORIA PROFESJONALNA im. Marka Serafińskiego


ACID RAIN (2019, 26:16), Tomek Popakul | ANIMOON
DESZCZ (2019, 05:00), Piotr Milczarek | FUMI Studio
ŁOWY (2019, 08:40), Mateusz Jarmulski | ANIMOON
METRO (2019, 10:00), Natalia Krawczuk | WJTeam
OSTATNIA WIECZERZA (2019, 13:00), Piotr Dumała | FUMI Studio
RE-CYCLE (2019, 06:21), Mateusz Lenart | Studio Munka - SFP
SILNY NIEZALEŻNY KOSMOS (2018, 10:37), Damian Krakowiak | FUMI Studio
STORY (2019, 04:50), Jola Bańkowska | Studio Munka - SFP/Letko
WIECZÓR (2019, 03:20), Marcin Giżycki | Fundacja Czarny Karzeł

Sobota, 7 marca, godzina 19.00
KATEGORIA ANIMOWANY WIDEOKLIP im. Yacha Paszkiewicza


ANYWHERE (2019, 02:29), Szymon Plewiński (PJATK GDAŃSK) | The Scarring Party (wideoklip nieoficjalny)
AZBEST (2019, 03:25), Wiesława Ruta (PJATK WARSZAWA) | Przepych
BRĄZOWY I NIEBIESKI (2019, 04:00), Marcin Podolec (Yellow Tapir Films) | Pablopavo i Ludziki
CONTROL MECHANISM (2019, 02:21), Kamil Wójcik | Kounterclockwise
DESZCZ (2019, 03:47), Aleksandra Górecka, Hania Oloś, Jędrzej Sosnowik | Sosnowski
DRUGA POMOC (2019, 03:24), Marcin Podolec (Yellow Tapir Films) | Król
FOX WEDDING (2018, 03:10), Maciej Bączyk, kinoMANUAL | Ruby Karinto
IN (Ian William Craig rework) (2019, 05:55), Mateusz Jarmulski | Resina
KANTERSTRAJK (2018, 04:11), Łukasz Partyka/takie.pany | Fisz Emade
KLINGELING, KLINGELING (2019, 04:10), Łukasz Rusinek | Der Reggaehase Boooo feat. Dr. Klingeling
KŁOPOTY (2019, 03:34), Maciej Bednarek | Elektronikt
LAURA (2019, 04:22), Magdalena Pilecka | Paweł Izdebski
ODDS AND EVENS (2019, 03:36), Michał Czyż | P/GGMENTS
OUT OF CONTROL (2019, 03:21), Dawid Krępski | Plastic
PHOTONS (Polska/Szwajcaria 2019, 4:53), Martyna Koleniec | Kejnu
PLANETS (2019, 3:45), Tomek Ducki | Bass Astral x Igo
PRZECHERZE (2019, 05:16), Tomko Łysakowski | Tsvey
SOUVENIRS CARAIBES (Polska/Francja 2019, 02:43), Anna Chwal | Toboggan
SZMEREM (2019, 03:14), Łukasz Rusinek | Pablopavo i Ludziki
TO CO CHCĘ (2019, 03:38), Andrzej Łukomski | Lomi Lomi
TOYS - "AN UNHEAVENLY CHRISTMAS CAROL" (2019, 06:30), Alek Wasilewski | Coheed and Cambria
WANNA NA WAWELU (2019, 02:46), Rafał Garcarek | Lech Janerka

Niedziela, 8 marca, godzina 17.00
KATEGORIA OFF&GO! im. Feliksa Kuczkowskiego


ALBERT & JOSEPHINE (2019, 07:14), Tomasz Wełna
BAKANEKO (2019, 01:53), Jeremiasz Łabarzewski | LAF - WFA 2019 Legnicka Akademia Filmowa
FOLLOWERS (Polska, Ukraina 2019, 03:25), Robert Kuźniewski | Międzynarodowe Warsztaty Filmu Animowanego "Fazy 2019"
JAŚ (2019, 02:49), Michał Kotwica
KLEJNOT GÓR (2019, 05:17), Paweł Frąckiewicz | Spółdzielnia Socjalna "Fajna Sztuka"
KOAN (2018, 05:32), Andrzej Łukomski
KOTY (2019, 02:33), Krzysztof Łączniak
MATCH (2018, 02:53), Urzula Taraszka | LAF - WFA 2018 Legnicka Akademia Filmowa
OSTATNIE KINO (2019, 11:48), Kajetan Pochylski
PSIAKREW (2019, 01:43), Bartosz Kaleta
ŚLEDZIOLOGIA, CZYLI CO SZEPTUCHA SZEPCZE DO UCHA? (2019, 07:40), Agnieszka Waszczeniuk

Niedziela, 8 marca, godzina 17.00
KATEGORIA ANIMOWANE FRASZKI im. Andrzeja Czeczota


A SŁYSZAŁA PANI... (2019, 01:10), Aneta Siurnicka | UAP POZNAŃ
BATH (2019, 01:06), Alicja Kucharska, Magdalena Wojciechowska | Warsztaty "ANIMA", Drezno 2019
DENTYSTA (2019, 00:33), Aldona Kuc | WSUO OPOLE
GŁOWY BĄKOWSKIEGO (2018, 01:28), Jeremiasz Łabarzewski | LAF - WFA 2019 Legnickiej Akademii Filmowej
OGRODNICY (2019, 01:26), Aleksandra Łojowska | UAP POZNAŃ
OWOC (2018, 01:30), Jakub Baniak | UAP POZNAŃ
PIĘKNE KACZĄTKO (2018, 01:30), Konstancja Taraszka | LAF - WFA 2018 Legnickiej Akademii Filmowej
PODWÓRKO (2019, 01:05), Aneta Siurnicka | UAP POZNAŃ
PORTAL (2018, 01:21) Jerzy Górski | UMCS LUBLIN
RANDKA (2019, 00:54), Maksymilian Rzontkowski | UAP POZNAŃ

Niedziela, 8 marca, godzina 17.00
KATEGORIA FORMANIMY im. Warsztatu Formy Filmowej



DYNASONIC #1 REMIXED (2019, 03:14), Mateusz Jarmulski | Jacek Sienkiewicz
KSZTAŁT CHWILI (2018, 07:16), Mateusz Sadowski
NOC CZASU (2018, 09:00), Magdalena Łazarczyk
SIÓDME TŁOCZENIA (2019, 05:16), Wiesława Ruta | Hubert Kostkiewicz i Łukasz Rychlicki

Niedziela, 8 marca, godzina 19.00
KATEGORIA POZA POLSKĄ im. Waleriana Borowczyka


39 WEEKS, 6 DAYS (Słowacja 2017, 07:52), Joanna Kożuch & Boris Šima
AHEAD (Wielka Brytania/Portugalia 2019, 05:20), Ala Nunu Leszynska | Royal College of Art/COLA
BROKEN TALE (Irlandia 2016, 09:23), Kasia Zimnoch & Paweł Kleszczewski | Konik Studio
H-IN-WAITING (Wielka Brytania 2019, 04:54), Maciej Piatek | F_F_P
INTO THE FOREST (Francja 2017, 04:04), Karolina Chabier | Ecole des Métiers du Cinéma d'Animation
MOTH (Wielka Brytania 2018, 11:38), Ewa Łuczków | National Film and Television School
NIGEL (Wielka Brytania 2019, 09:00), Natasza Cetner | Royal College of Art
ON THE HORIZON (Francja 2016, 09:25), Izabela Bartosik | Les Films de l'Arlequin
PORTRAIT OF SUZANNE (Francja/Niemcy/Polska 2019, 14:53), Izabela Plucińska | Clay Traces
ROADKILL (Wielka Brytania 2019, 07:48), Leszek Mozga | London College of Communication
RODERICK (Wielka Brytania 2019, 06:04), Ania Leszczyńska

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
  • Kontakt
    504-271-047
Bilety wstępu na jeden, około 1,5 godzinny, blok to 10zł
Bilety dostępne przed projekcją w Miejscu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi