W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Nocne granie: Jezioro dzikich gęsi

"Możliwość oglądania tak wysokiego artystycznego poziomu to rzadki przywilej." ~ Charles Bramesco Zapraszamy na pokaz przedpremierowy w cyklu Nocne Granie filmu "Jezioro dzikich gęsi".

Główny bohater filmu Diao Yinana, którym jest gangster Zhou, wpada w poważne tarapaty. Po tym, jak omyłkowo zastrzelił policjanta, sam staje się ruchomym celem. Jedyną szansą dla mężczyzny jest ucieczka. Pomocy Zhou szuka u miejscowej prostytutki. To właśnie kobieta ma być jego łącznikiem ze światem. Zwłaszcza że nikomu oprócz niej nie może zaufać. W pogoń za bohaterem rusza bowiem nie tylko żądna zemsty policyjna jednostka specjalna, ale i skuszeni potencjalnym zarobkiem łowcy nagród, a w tle pojawia się również była żona mężczyzny.

W wielopoziomowym, pełnym retrospekcji kryminale Diao Yinana nic nie jest takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka. Reżyser skutecznie myli tropy, co rusz umiejętnie pogrywając z uwagą widza.

Scenariusz i reżyseria Diao Yinana ("Czarny węgiel, kruchy lód", "Nocny pociąg")
Gatunek: Kryminał
Produkcja: Chiny / Francja
Rezerwacje: bilety@kinokameralnecafe.pl lub 58 690 70 75

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Kontakt
    58 690-70-75

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij