Impreza już się odbyła
PATRONAT

Noc Kina - Gdynia (1 opinia)

Już 6 czerwca we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się 15. edycja Nocy Kina! Poprzednie imprezy gromadziły pond 20 tysięcy widzów. O tym, czy ta również będzie miała równie wysoką frekwencję dowiemy się 6 czerwca, gdy kinomani zawitają do wszystkich, trzydziestu jeden kin na terenie całej Polski.

w każdy czwartek (do 24.02), godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł

w każdy czwartek (do 24.02), godz. 13:00, 18:00

Gdynia,
bilety 10 zł
6 czerwca sieć kin Multikino zaprasza do udziału w 15. edycji Nocy Kina, podczas której z jednym biletem kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Od 23:00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, dramaty, kino akcji, klasyki kina w odnowionej wersji cyfrowej ("Egzorcysta", "Mechaniczna Pomarańcza").

W repertuarze Nocy Kina specjalnie z okazji obchodów 25-lecia Wolności znajdą się wyjątkowe seanse "PL.FREEDOM", które zostały objęte Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas wydarzenia 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami. 

Gdynia, Rumia:

"Non-stop"
"Need for Speed"
"Wilk z Wall Street"
"Witaj w klubie"
"Grand Budapest Hotel"
"Sekretne życie Waltera Mitty"
"Wszystko co kocham"
"Beats of Freedom"
"Egzorcysta"
"Mechaniczna pomarańcza"

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Bilet ulgowy
    18, 16 zł
Ceny biletów:
Normalny: 20 zł
Facebook: Cena specjalna – 18 zł – oferta ograniczona ilościowo
Bilet grupowy (powyżej 15 os.): 16 zł

Dla klientów sieci Orange, Multikino przygotowało specjalna ofertę na zakup 2 biletów w cenie 1 na Noc Kina. W celu skorzystania z promocji, należy postąpić dokładnie jak podczas akcji „Środy z Orange”. Po wysłaniu SMS-a o treści NOC pod numer 241, klienci otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania 2 biletów na Noc Kina w cenie 22 zł brutto dla kategorii I, 21 zł brutto dla II kategorii oraz 20 zł brutto dla III kategorii. Promocja trwa od 28.05.2014 do 6.06.2014r. włącznie – ilość kodów ograniczona.

Bilety już w sprzedaży!

Opinie (1)

  • Nov kina lal

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi