• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nieromantyczny maraton horrorów

Wspólne oglądanie horrorów jest dla nas najwyższą formą romantyzmu, a przytulać się będzie można tylko ze strachu! Już 11 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną grozy.

Pokażemy cztery przerażające horrory z przedpremierowym pokazem filmu NAZNACZONA na początek. Ta niepokojąca opowieść o opętaniu doskonale wprowadzi nas w nastrój kolejnej odsłony kultowej serii KRZYK. Po krótkiej przerwie zrobi się naprawdę mrocznie za sprawą filmów, po których kilka kolejnych nocy będziecie spać przy włączonym świetle - THE LONG NIGHT i na sam koniec, dla najodważniejszych ŻĄDZA KRWI.
Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 11.02.2022, godz. 23:00

Zagramy:
NAZNACZONA (PRZEDPREMIERA!)
KRZYK
THE LONG NIGHT
ŻĄDZA KRWI

Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zawiesić akcję Nocnych Maratonów Filmowych "Dolewka Pepsi gratis" aż do odwołania.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.