• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nieromantyczny maraton horrorów

NOCNE MARATONY FILMOWE zapraszają na alternatywny dla różowego, walentynkowego kiczu NIEROMANTYCZNY MARATON HORRORÓW!

Wspólne oglądanie horrorów jest dla nas najwyższą formą romantyzmu, a przytulać się będzie można tylko ze strachu! Już 11 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną grozy. Pokażemy cztery przerażające horrory z przedpremierowym pokazem filmu NAZNACZONA na początek. Ta niepokojąca opowieść o opętaniu doskonale wprowadzi nas w nastrój kolejnej odsłony kultowej serii KRZYK. Po krótkiej przerwie zrobi się naprawdę mrocznie za sprawą filmów, po których kilka kolejnych nocy będziecie spać przy włączonym świetle - THE LONG NIGHT i na sam koniec, dla najodważniejszych ŻĄDZA KRWI.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?
Start: 11.02.2022 godz. 23:00

Zagramy:
- NAZNACZONA (PRZEPREMIERA!)
- KRZYK
- THE LONG NIGHT
- ŻĄDZA KRWI

Opisy filmów:

NAZNACZONA (napisy)
Horrorowa uczta, po której nic nie przełkniesz... Niepokojąca opowieść o opętaniu, zbawieniu i o rodzinie, która musi zmierzyć się z głęboko skrywanymi demonami.
Holly zostaje poddana próbie, gdy jej nastoletnia córka Betsey doświadcza głębokiego oświecenia i upiera się, że jej ciało już nie należy do niej, lecz służy teraz wyższej sile. Przywiązana do nowo odkrytej wiary, Betsey odmawia jedzenia, ale nie traci na wadze. Życie Holly, która przekonana jest, że jej córka została opętana przez demony, zamienia się w koszmar

KRZYK (napisy)
Dwadzieścia pięć lat po oryginalnej serii morderstw w Woodsboro pojawia się nowy zabójca, a Sidney Prescott musi wrócić, aby odkryć prawdę.

THE LONG NIGHT (napisy)
Spokojny weekend oddanej sobie pary przybiera dziwny obrót, kiedy koszmarna sekta i jej maniakalny przywódca przybywają, aby wypełnić apokaliptyczną przepowiednię.

ŻĄDZA KRWI (napisy)
Grey to utalentowana autorka piosenek, która boryka się z twórczym kryzysem i dziwnymi wizjami, w których widzi siebie jako wilka. Gdy dostaje zaproszenie od okrytego złą sławą producenta muzycznego, Vaughna, postanawia wyjechać do jego domostwa w nadziei na twórczy rozwój i znalezienie inspiracji. Szybko okazuje się, że Vaughn nie zaprosił jej tylko ze względu na pokrewieństwo muzycznych gustów.
Żądza krwi rozwija się powoli, ale konsekwentnie i ciekawie. Reżyserka Amelia Moses inspiruje się klasyką wilkołaczych horrorów, ale dzięki połączeniu likantropicznych wątków z showbusinessem uzyskuje interesujące efekty Żądza krwi jest w połowie drapieżna, a w połowie glamour, ale za to w całości oryginalna. Dokładnie jak jej główna bohaterka.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE

Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe
Link do wydarzenia: http://www.helios.pl/nmf_walentynki22              

Informujemy, iż podczas najbliższego Nocnego Maratonu Filmowego Galeria Metropolia udostępni Państwu BEZPŁATNIE parking naziemny w pasie Drogi Czerwonej.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.