stat
Impreza już się odbyła

Nędznicy

M2 Films i Kino Kameralne Cafe zapraszają na jedne z pierwszych w Polsce przedpremierowych pokazów nominowanego do Oscara filmu "Nędznicy" ("Les Misérables"). Tego nie można przegapić.

Zapraszamy na pokaz aż miesiąc przed oficjalną premierą. Dodatkowe pokazy przedpremierowe odbędą się 12.02 o godz. 20:45 oraz 23.02 o godz. 18:30.

"Nędznicy" ("Les Misérables") to prawdziwe odkrycie reżyserskie i jeden z najlepszych europejskich filmów roku. Od swojej premiery na festiwalu w Cannes zachwyca krytyków i widzów na całym świecie. Nominowany do Oscara (Najlepszy Film Międzynarodowy), nominowany do Złotego Globu (Najlepszy Film Zagraniczny), zwycięzca Nagrody Jury w Cannes i laureat Europejskiej Nagrody Filmowej w kategorii Odkrycie Roku, zdobywca dziesiątek nagród na festiwalach na całym świecie i wielki hit francuskich kin (ponad milion widzów w zaledwie dwa tygodnie).  Za oscarową kampanię filmu odpowiada Amazon Studios ("Zimna wojna").

Zwiastun PL: https://youtu.be/2YseXCFFBgE

Montfermeil, które pulsuje od napięć, gniewu i niepewności to miejsce, w którym nieustannie toczy się gra o lokalne wpływy. Niewinny psikus grupy dzieciaków, które dla żartu kradną małe lwiątko z miejscowego cyrku, może okazać się początkiem prawdziwej rewolucji.

Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Kontakt
    58 690-70-75
Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl
Bilety dostępne online:
https://biletyna.pl/film/Nedznicy

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij