stat
Impreza już się odbyła

Nędznicy

M2 Films i Kino Kameralne Cafe zapraszają na jedne z pierwszych w Polsce przedpremierowych pokazów filmu "Nędznicy" ("Les Misérables"), francuskiego kandydata do Oscara, który znalazł się już na Oscarowej shortliście i był nominowany do Złotych Globów w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny.

Zapraszamy na dwa pokazy przedpremierowe:
17.01 godz. 20:00
01.02 godz. 18:30

"Nędznicy" ("Les Misérables") to prawdziwe odkrycie reżyserskie i jeden z najlepszych europejskich filmów roku! Od swojej premiery na festiwalu w Cannes zachwyca krytyków i widzów na całym świecie. To francuski kandydat do Oscara (shortlista Oscarowa), nominowany do Złotego Globu, zwycięzca Nagrody Jury w Cannes i laureat Europejskiej Nagrody Filmowej w kategorii Odkrycie Roku, zdobywca dziesiątek nagród na festiwalach na całym świecie i wielki hit francuskich kin (ponad milion widzów w zaledwie dwa tygodnie) ! Za kampanię Oscarową filmu odpowiada Amazon Studios ("Zimna wojna").

Zwiastun: https://youtu.be/2YseXCFFBgE

Kiedy grupa dzieciaków kradnie małe lwiątko z lokalnego cyrku, nikt nie spodziewa się, że ten niewinny psikus wywoła lawinę wydarzeń i zmusi do interwencji policję, a sytuacja zacznie wymykać się spod kontroli. "Nędznicy" to pulsujący emocjami, drapieżny, niezwykle świeży i odważny portret zbuntowanych i gotowych na rewolucję paryskich przedmieść, buzujących od konfliktów i napięć.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Kontakt
    58 690-70-75
Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl
Bilety dostępne online:
https://biletyna.pl/film/Nedznicy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi