stat
Impreza już się odbyła

Monos - pokaz przedpremierowy

Razem z Against Gravity zapraszamy na pokaz przedpremierowy filmu "Monos" w reżyserii Alejandro Landesa.

Film zrobił furorę w Sundance (Specjalna Nagroda Jury) i na Berlinale, po którym The Guardian ogłosił go największym odkryciem festiwalu, nazywając go "młodzieżowym Czasem Apokalipsy"!

Wilk, Lady, Rambo, Yeti, Bum-Bum, Smerf, Szwedka i Pies to nastoletni partyzanci pilnujący amerykańskiej zakładniczki gdzieś w górach w Ameryce Południowej, pośród zjawiskowo sfilmowanych, soczystych i dzikich krajobrazów. Tajemnicza "Organizacja" daje im rozkazy przez radio, przydziela krowę Shakirę, karabiny do zabawy i pozwala na rytualne orgie po dniu ćwiczeń wojskowych. Kiedy przypadkowo ginie Shakira, zaczyna się walka o przywództwo w oddziale, który musi uciekać z gór do amazońskiej dżungli. Chaos i napięcie zamieniają się w brutalną walkę o przetrwanie. Młodzi rebelianci przypominający rozbitków z "Władcy much" stają twarzą w twarz ze swoimi demonami. Przedzierają się przez tropikalny las, a śmierć podąża za nimi...

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Kontakt
    58 690-70-75
Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub kontakt@kinokameralnecafe.pl
Bilety online:
https://biletyna.pl/event/view/id/134064

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.