stat
Impreza już się odbyła

Moc filmowych wrażeń w Kinie Helios Galeria ALFA!

Moc filmowych wrażeń w Kinie Helios Galeria ALFA! W najbliższym tygodniu kina Helios zaproponują swoim widzom aż trzy nowości oraz muzyczne seanse specjalne!

Oprócz premierowych seansów (wśród nich znajdzie się horror, animacja dla całej rodziny oraz dramat), na wielkim ekranie błyszczeć będzie także Kino Kobiet oraz koncerty: jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów oraz holenderskiego króla walca.

O tym, że niektórzy szefowie to prawdziwe diwy widzów przekona dramat Na topie - film twórców hitów: "Yesterday" oraz "Dziennik Bridget Jones". Gwiazda muzyki i jej przepracowana asystentka dostają możliwość podjęcia decyzji, która kompletnie odmieni ich życie i kariery. W rolach głównych: Dakota Johnson i Tracee Ellis Ross. W środę, 15 lipca film zostanie także zaprezentowany w ramach cyklu Kino Kobiet.

Więzień Zero kolejna nowość w repertuarze Heliosa to mrożący krew w żyłach horror Wyspa St. Leonard to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Ten tytuł to propozycja dla widzów o mocnych nerwach!

Z kolei Wiking i magiczny miecz to pozytywna animacja dla całej rodziny. Pełna niezwykłych perypetii i szalonego humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem. W repertuarze czeka także między innymi Coś się kończy, coś zaczyna - współczesna historia miłosna oraz Czworo dzieci i COŚ - pełna przygód ekranizacja powieści o rodzinie i dziecięcych marzeniach

12 lipca na ekranach kin Helios wystąpi Wojtek Mazolewski Quintet, którego liderem jest jeden z najpopularniejszych polskich jazzmanów. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną utwory z najnowszej płyty. Połączenie jazzu i brzmienia kontrabasu w wykonaniu Mazolewskiego idealnie wpisuję się w projekt Wygramy muzyką!

Gdyby komukolwiek było mało muzycznych wrażeń 10 i 17 lipca na ekrany Heliosa powróci też znany na całym świecie holenderski skrzypek i dyrygent André Rieu! Sukces pierwszych projekcji zdefiniował potrzebę powtórki oraz rozszerzenia liczby kin, w których rozbrzmiewać będą najsłynniejsze utwory.

Szczegóły dotyczące pełnego repertuaru, projektów specjalnych oraz innych nowości dostępne są na stronie głównej naszego kina https://www.helios.pl/2,Gdansk/Repertuar/. Do zobaczenia na filmowych seansach!

Informacja o biletach

https://www.helios.pl/2,Gdansk/Cennik/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi