stat
Impreza już się odbyła

Moc filmowych wrażeń w Kinie Helios Galeria ALFA!

Moc filmowych wrażeń w Kinie Helios Galeria ALFA! W najbliższym tygodniu kina Helios zaproponują swoim widzom aż trzy nowości oraz muzyczne seanse specjalne!

sie 5

środa, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 20,90 - 31,90 zł
Oprócz premierowych seansów (wśród nich znajdzie się horror, animacja dla całej rodziny oraz dramat), na wielkim ekranie błyszczeć będzie także Kino Kobiet oraz koncerty: jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów oraz holenderskiego króla walca.

O tym, że niektórzy szefowie to prawdziwe diwy widzów przekona dramat Na topie - film twórców hitów: "Yesterday" oraz "Dziennik Bridget Jones". Gwiazda muzyki i jej przepracowana asystentka dostają możliwość podjęcia decyzji, która kompletnie odmieni ich życie i kariery. W rolach głównych: Dakota Johnson i Tracee Ellis Ross. W środę, 15 lipca film zostanie także zaprezentowany w ramach cyklu Kino Kobiet.

Więzień Zero kolejna nowość w repertuarze Heliosa to mrożący krew w żyłach horror Wyspa St. Leonard to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Ten tytuł to propozycja dla widzów o mocnych nerwach!

Z kolei Wiking i magiczny miecz to pozytywna animacja dla całej rodziny. Pełna niezwykłych perypetii i szalonego humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem. W repertuarze czeka także między innymi Coś się kończy, coś zaczyna - współczesna historia miłosna oraz Czworo dzieci i COŚ - pełna przygód ekranizacja powieści o rodzinie i dziecięcych marzeniach

12 lipca na ekranach kin Helios wystąpi Wojtek Mazolewski Quintet, którego liderem jest jeden z najpopularniejszych polskich jazzmanów. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną utwory z najnowszej płyty. Połączenie jazzu i brzmienia kontrabasu w wykonaniu Mazolewskiego idealnie wpisuję się w projekt Wygramy muzyką!

Gdyby komukolwiek było mało muzycznych wrażeń 10 i 17 lipca na ekrany Heliosa powróci też znany na całym świecie holenderski skrzypek i dyrygent André Rieu! Sukces pierwszych projekcji zdefiniował potrzebę powtórki oraz rozszerzenia liczby kin, w których rozbrzmiewać będą najsłynniejsze utwory.

Szczegóły dotyczące pełnego repertuaru, projektów specjalnych oraz innych nowości dostępne są na stronie głównej naszego kina https://www.helios.pl/2,Gdansk/Repertuar/. Do zobaczenia na filmowych seansach!

Informacja o biletach

https://www.helios.pl/2,Gdansk/Cennik/

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij