stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mistrzowie kina: Julieta, reż. P. Almodóvar

Prezentowana w Konkursie Głównym festiwalu w Cannes "Julieta" Pedro Almodóvara to wielki powrót hiszpańskiego mistrza. W swoim nowym filmie reżyser "Porozmawiaj z nią i "Volver" wraca do rzeczywistości, w której czuje się najlepiej: świata kobiet i ich namiętności.

w każdy wtorek (do 01.09), godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
"Julieta" to trzymająca w napięciu historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Opowieść o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych i tajemnicach, które przed nimi skrywamy. Filmowa adaptacja opowiadań wyróżnionej literacką Nagrodą Nobla Alice Munro pokazuje, że siłę kina Almodóvara jest niezmiennie wiara w potęgę uczuć i miłości.

Mistrzowie kina: JULIETA
Reż. Pedro Almodovar Hiszpania, 2016, 96 min.
Obsada: Adriana Ugarte, Inma Cuesta, Michelle Jenner

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10, 18, 30 zł
  • Bilet ulgowy
    8, 12, 20 zł
Karnety: 1 film 8 ulgowy * / 10 normalny zł / 2 filmy 12 ulgowy * / 18 normalny zł / 4 filmy 20 ulgowy * / 30 normalny zł

* karnety ulgowe dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz mieszkańców Oliwy (sprzedaż karnetów pół godziny przed seansem)

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij