stat
Impreza już się odbyła

Mistrzowie Kina Mastercard: Piranie

Przenieś się do Neapolu, gdzie króluje mafia i jej młodzi członkowie - Nicola, Tyson, Lollipop, Briatò - posiadają broń i władzę w mieście. Są jak bracia, handlują narkotykami, rabują i zabijają bez skrupułów. Podczas seansu w głowie mogą stawać znane obrazy z innych dzieł o dorastaniu w półświatku czy tych, które zbudowały czarną legendę Neapolu.

Balet Bolszoj: Giselle

sty 26

niedziela, godz. 16:00

bilety 35 zł
ulgowy 30 zł
Kup bilet

Kino Kobiet

sty 30

czwartek, godz. 18:30

bilety 25,90 zł
Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji - cykl "Mistrzowie Kina Mastercard" zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu będzie poprzedzona premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała
Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie.

Aby osiągnąć władzę, grupa przyjaciół z podwórka przekształca się w młodociany gang, zwany tutaj paranza, szuka powiązania ze starszymi bosami kamory, którzy mogliby zaopatrzyć ich w broń. Kumple, kasa i spluwa - to fajnie wygląda na selfie. Kiedy chłopcy pną się po drabinie przestępczej kariery, dziewczynki startują w konkursach piękności.

Oczywiście świat przestępczy to nie jedyne prezentowane w filmie oblicze tętniącego właściwą tylko sobie kulturą Neapolu. Jest i pizza, i opera, są serenady, wystawne wnętrza, a za ich oknami plaże i wzgórza - pod jakimkolwiek kątem sfotografować by miasto, wygląda ono uroczo i żywiołowo.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka
Ocena: 8.5 / 2 głosy
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
Ocena: 8.2 / 274 głosy
Proxima
Ocena: 8.0 / 1 głos

Zapowiedzi