• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Film

Misiek: Ekipa na wakacjach
5.5 2 oceny 1 10

Misiek: Ekipa na wakacjach

produkcja
USA
gatunek
animacja, komedia, przygodowy
premiera
17 grudnia 2021 (Polska)
reżyseria
Anthony Bell
scenariusz
Elie Choufany, Alec Sokolow
czas trwania
1 godz. 30 min.

Obsada

Mike Young, Ken Katsumoto, Richard Finn, Amber Wang, Andrew Yang, Andrew Tight, Anne Parducci, Mike Bundlie, Mike Bujniewicz

Opis filmu

Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji. Na miejscu odkrywają, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie. Chcąc go odnaleźć, bohaterowie będą musieli skorzystać ze wszystkich niesamowitych atrakcji wesołego miasteczka. Pomogą im w tym nowi kumple – niezwykle dzielne, chińskie tygrysy.

Zwiastun

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Premiery

20.05.2022 r.

13.05.2022 r.