stat
Impreza już się odbyła

Mini Maraton: To

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców
Tym razem aż dwa terminy do wyboru: 4 i 6 września kino Helios w Gdyni zaprasza na wyjątkową ucztę filmową, podczas której ekranami naszego kina zawładną adaptacje popularnej powieści Stephena Kinga! Na początek "TO". Grupa dzieciaków odkrywa tajemnicę zagadkowych zaginięć i stawia czoła swoim największym koszmarom. Po krótkiej przerwie, premierowe "TO: ROZDZIAŁ 2". Po 27 latach dorośli już bohaterowie powracają do Derry, aby ostatecznie rozprawić się z upiornym klaunem zwanym Pennywise.

Jesteśmy przekonani, że groza płynąca wprost z powieści Mistrza Stephena Kinga jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na TO gotowi?

ZAGRAMY:

Film: "To"
Czas trwania: 135 min.
Od lat: 15
Produkcja: USA [2017]

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci..

Film: "To: Rozdział 2"
Czas trwania: 169 min.
Od lat: 15
Produkcja: USA [2019]

Zło wkrada się do miasteczka Derry położonego w stanie Maine co 27 lat. "To: Rozdział 2" ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy spotykają się prawie trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie "To".

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Tego absolutnie nie możesz przegapić!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    34 zł
  • Bilet ulgowy
    30 zł
  • Przedsprzedaż
    26 zł
Ceny biletów za cały maraton:
Promocyjny*: 26 zł
Ulgowy: 30 zł
Normalny: 34 zł

*cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów odpowiednio do 27 i 29.08.2019r.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi