W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Miłość bezwarunkowa

Czy porozumienie między 80-letnią skrajnie religijną kobietą i jej wnukiem gejem jest możliwe? Czy są w stanie przekroczyć swoją wiarę i przekonania w imię miłości? Jest to osobista historia Rafała, reżysera filmu. Od dzieciństwa wychowywała go babcia Teresa, którą traktuje jak drugą mamę. Całą swoją miłość i uwagę Teresa skupiła na Rafale, ukochanym wnuku... do momentu, kiedy powiedział jej o swoim homoseksualizmie. Ta wiadomość złamała jej serce..."

Grupa Męska Tolerado Stowarzyszenie Tolerado, Krytyka Polityczna Świetlica w Trójmieście zapraszają na pokaz filmu. Po filmie odbędzie się rozmowa z reżyserem i aktorem Rafał Łysak, którą poprowadzi Magdalena Nowacka..

Więcej o filmie i wielu wieeeelu nagrodach dowiecie się na https://www.facebook.com/miloscbezwarunkowa.film/

Pokaz filmu odbywa się w ramach projektu Dom Sąsiedzki KULTURA i jest częścią wydarzenia świETYCZNIE, czyli etycznie o świętach.
Wydarzenie jest dofinansowane przez Miasto Gdańsk

niedziela / 1 grudnia/ 16.00
Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście
ul. Nowe Ogrody 35, IIp.
Wstęp wolny, ogranicza nas tylko liczba wolnych miejsc.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij