W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Mikołajki w Heliosie

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinie Helios Gdynia będzie on pełen specjalnych seansów, konkursów z nagrodami, zabaw, gier i wielu innych atrakcji!

kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
Przygotowaliśmy dla Was bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:
Kraina lodu 2 - Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i... zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?

Śnieżna paczka - Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.

Młody renifer Alex - fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.

Ratujmy Florę - Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!

W piątek w godzinach 16:00-19:00 oraz w sobotę i w niedzielę w godz. 10:00-16:00 w naszym Kinie będzie można spotkać Mikołaja, który razem ze swoją Śnieżynką, będzie czekał z koszem pełnym łakoci oraz chętnie zapozuje do zdjęć!

W sobotę oraz niedzielę w godz. 10:00-16:00 wszystkie dzieci zachęcamy do twórczej zabawy
w naszym Świątecznym Kąciku Plastycznym, gdzie będzie można wykonać ozdoby oraz kartki świąteczne, czy też napisać list do św. Mikołaja!

Godziny seansów:

6 grudnia: 16.00 - 19.00
7-8 grudnia: 10.30 - 16.00

Piątek 6 grudnia

Kraina Lodu 2 (Disney) - 2 seanse
Śnieżna paczka (Monolith) - 1 seans
Ratujmy Florę (Forum Film) - 1 seans
Młody renifer Alex (Kino Świat) - 1 seans

Sobota - Niedziela: 7 - 8 grudnia

Kraina Lodu 2 (Disney) - 3 seanse
Śnieżna paczka (Monolith) - 2 seanse
Ratujmy Florę (Forum Film) - 1 seans
Młody renifer Alex (Kino Świat) - 1 seans

Ponadto czekają Was giga kolorowanki, zamykanie w bańce oraz zdobienie pierniczków! Daj się oczarować magii wielkiego ekranu! Przeżyj niesamowitą przygodę i przyjdź na Mikołajki do Kina Helios w Gdyni!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij