W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mężczyzna imieniem Ove

DKF

Zapraszamy na projekcję filmu "Mężczyzna imieniem Ove", reżyserii H. Holm.

Spokojne szwedzkie miasteczko. Ove (Rolf Lassgård) ma blisko sześćdziesiąt lat i po śmierci żony stracił wszelką radość życia. Stał się zrzędliwym tetrykiem, który uprzykrza życie mieszkańcom swojego osiedla. Kiedy traci pracę w spółce kolejowej, postanawia popełnić samobójstwo. W tym samym czasie do domu naprzeciwko wprowadza się ciężarna Parvaneh (Bahar Pars) ze swoją rodziną. Nowa znajomość zmienia życie Ovego.

Pełen uroku i ciepła komediodramat, który opowiada o udrękach samotności i otwieraniu się na świat. Główny bohater - w tej roli fantastyczny Rolf Lassgård (Łowcy, Tuż po weselu) - pod maską niedostępności skrywa wielkie serce. Potrzebuje jednak kogoś, kto dostrzeże jego drugie - lepsze - oblicze. Aktor za stworzoną przez siebie doskonałą kreację zdobył nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Karnety dostępne przed każdą projekcją w cenie:
10 zł – 1 seans
16 zł – 2 seanse
40 zł – 6 seansów

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij