stat
Impreza już się odbyła

Maraton Kinga

W piątek 2 października, wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Będzie to noc z ekranizacjami kultowych powieści mistrza - Stephena Kinga. Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do "nieprzespanej" nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji "nocnych marków". To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

paź 30

piątek, godz. 23:00

bilety 29-37 zł
Tym razem pokażemy klasyk gatunku, uznawany za jeden z najlepszych filmów wszech czasów, horror LŚNIENIE, a dalej jego kontynuacja czyli DOKTOR SEN! Noc zakończymy świetnym ŁOWCĄ SNÓW. Po tym maratonie już nic nigdy nie będzie takie samo Jesteśmy przekonani, że taka dawka psychozy, lęku i grozy w formie, którą wywołać potrafi tylko mistrz Stephen King, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 02.10.2020, godz. 23:00

Zagramy:
LŚNIENIE
DOKTOR SEN
ŁOWCA SNÓW

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    37 zł
  • Przedsprzedaż
    29 - 33 zł
Ceny biletów:
Przedsprzedaż do 7 dni (do 24 września) - 29 zł
Przedsprzedaż do 1 dzień (do 1 października) - 33 zł
W dniu maratonu - 37 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi