stat
Impreza już się odbyła

Maraton Horrorów z La Laroną

Już 10 maja, specjalnie z myślą o wszystkich lubiących się bać, przygotowaliśmy noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których będziecie mieli obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu. Na początek długo wyczekiwana premiera "Topielisko. Klątwa La Llorony".

Kino Seniora

w każdą środę (do 31.12), godz. 12:00

bilety 10 zł
bilety 37 zł
ulgowy 33 zł
przedsprzedaż 29 zł
Następnie przerażający i trzymający w napięciu "Kiedy gasną światła". Po krótkiej przerwie, jeden z najbardziej przerażających horrorów ostatnich lat - "Obecność", w której najsłynniejszym badaczom zjawisk paranormalnych, Ed i Lorraine Warrenom, przyjdzie zmierzyć się z najstraszniejszym demonem w ich karierze. Na koniec kontynuacja walki Warrenów z siłami nadprzyrodzonymi w "Obecności 2".
Jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po naszym maratonie będziecie zasypiać przy zapalonej lampce. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 10.05.2019 r. godz. 23:00 

Zagramy:

- Topielisko. Klątwa La Llorony (Premiera!)
- Kiedy gasną światła
- Obecność
- Obecność 2


Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Informujemy, iż podczas najbliższego Nocnego Maratonu Filmowego Galeria Metropolia udostępni Państwu BEZPŁATNIE parking naziemny w pasie Drogi Czerwonej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    37 zł
  • Bilet ulgowy
    33 zł
  • Przedsprzedaż
    29 zł
* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 02.05.2019r.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij