stat
Impreza już się odbyła

Maraton Halloween - zestaw 2

Kino Helios Gdynia zaprasza na podwójny maraton Halloween! Dwa zestawy najnowszych, najbardziej mrożących krew w żyłach horrorów czekają na Maratończyków z okazji Halloween 2015!

30 października Widzowie będą mogli wybierać spośród aż ośmiu horrorów, które w większości zostały sprowadzone specjalnie z tej okazji.

W zestawie pierwszym pojawią się cztery premierowe filmy, dostępne tylko dla Widzów sieci kin Helios! Będą to najmocniejsze horrory ostatnich miesięcy, a wśród nich: "Dark Was The Night", "The Houses October Built", "City Of Dead Men" i "The Evil Inside". W zestawie drugim pojawi się premierowo "Sparrow", a następnie: "Poltergeist", "Byzantium" i na koniec świetny "Coś za mną chodzi"!

Zestaw 2
Sparrow (Premiera!)
Poltergeist
Byzantium
Coś za mną chodzi

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    32 zł
normalny 32 zł
ulgowy 29 zł
specjalny 27 zł*
promocyjny 24 zł**
* cena specjalna w zamian za bilet, z któregoś z poprzednich Nocnych Maratonów Filmowych
** cena promocyjna obowiązuje do 21.10

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi