stat
Impreza już się odbyła

Maraton Grozy

Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują Maraton Grozy z aż trzema premierami!  Już 2 lipca, tuż po zakończeniu roku szkolnego, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na noc pełną grozy! Na fanów mocnych wrażeń czekają aż trzy premierowe horrory, które tworzą idealny zestaw na rozpoczęcie wakacji. Na początek pierwsza premiera tego wieczoru - trzymający w napięciu "AŻ DO ŚMIERCI". Po krótkiej przerwie bardzo klimatyczna opowieść o tym, co czai się w głębi lasu - "GAIA". Następnie psychologiczna rozgrywka w filmie "THE NIGHT. Dla wytrwałych, nad ranem mocne zakończenie z filmem "ALIVE". 

Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi? 

Start: 02.07.2021, godz. 23:00
Zagramy:
- AŻ DO ŚMIERCI (PREMIERA!)
- GAIA (PREMIERA!)
- THE NIGHT (PREMIERA!)
- ALIVE

Opisy filmów:
AŻ DO ŚMIERCI (napisy)
Zimowy wypad we dwoje nad jezioro zamienia się w dramatyczną walkę o przeżycie.
Nie takiego poranka spodziewała się Emma (Megan Fo. Wczoraj spędziła romantyczny wieczór ze swoim mężem w domku nad jeziorem, dziś budzi się tuż obok jego martwego ciała, a zamiast węzła małżeńskiego połączą ich odtąd metalowe kajdanki. Na żałobę nie ma jednak czasu, bo to dopiero początek jej kłopotów.
Intrygujący scenariusz Jasona Carveya uznano w 2017 roku za jeden z najciekawszych projektów kina grozy i umieszczono na prestiżowej Krwawej liście (bloodlist.com). Szokujące i pełen napięcia Aż do śmierci to triumfalny powrót Megan Fox do horroru, odważna i pełna sexappealu rola, która sprawi, że film będzie trzymać widzów na krawędzi fotela aż do samego końca (Deadline.com).
GAIA (napisy)
W głębi starożytnego lasu coś zaczyna się budzić. Coś znacznie starszego niż ludzkość i znacznie większego. Bardziej przerażającego niż wszystko co znamy. Prastara istota natury, która pragnie zemsty. Teraz ludzkość musi zapłacić za to co zrobiła matce Ziemi. Śmierć i zniszczenie nadejdzie z mrocznego lasu.
THE NIGHT (napisy)
Młode małżeństwo zatrzymuje się na jedną noc w hotelu na obrzeżach miasta. Szybko orientują się, że są w nim jedynymi gośćmi, a samo miejsce kryje wiele sekretów. Dużo mroczniejsze tajemnice mają przed sobą jednak małżonkowie, a nieujawniona, złowroga siła, która nie pozwala im opuścić hotelu, zrobi wszystko, by ujawnić ich prawdziwe oblicza.
ALIVE (napisy)
Ciężko ranni mężczyzna i kobieta budzą się w opuszczonym sanatorium i nie pamiętają, kim są i co się stało. Sadystyczny dozorca wymierza im kary za każdym razem, gdy któreś odmawia współpracy lub próbuje uciec. Kiedy w końcu udaje im się wydostać na wolność, odkrywają przerażającą prawdę na temat swojej prawdziwej tożsamości.
Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE
Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe
Link do wydarzenia: http://www.helios.pl/nmf_grozy
Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    37 zł
  • Przedsprzedaż
    29 - 33 zł
Ceny biletów:
- Przedsprzedaż do 7 dni (do 24 czerwca) - 29 zł
- Przedsprzedaż do 1 dzień (do 1 lipca) - 33 zł
- W dniu maratonu - 37 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi