stat
Impreza już się odbyła

Maraton Grozy

24 marca kina Helios zapraszają na wyjątkową, pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy pokażemy cztery najlepsze filmy grozy ostatnich miesięcy, a w tym dwie premiery! Pierwszą z nich będzie długo wyczekiwany horror "Baba Jaga". Dalej zagramy świetny "Zło we mnie" i kolejną premierę "Lokatorzy". Na koniec wizjonerski thriller psychologiczny w reżyserii nagrodzonego Oscarem Gore\'a Verbinskiego, twórcy "The Ring" - "Lekarstwo na życie". 

24 marca kina Helios zapraszają na wyjątkową, pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy pokażemy cztery najlepsze filmy grozy ostatnich miesięcy, a w tym dwie premiery! Pierwszą z nich będzie długo wyczekiwany horror "Baba Jaga". Dalej zagramy świetny "Zło we mnie" i kolejną premierę "Lokatorzy". Na koniec wizjonerski thriller psychologiczny w reżyserii nagrodzonego Oscarem Gore'a Verbinskiego, twórcy "The Ring" - "Lekarstwo na życie". Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 24.03.2017r. godz. 23.00 do rana
Zagramy:
Baba Jaga (PREMIERA!) 
Zło we mnie
Lokatorzy (PREMIERA!) 
Lekarstwo na życie

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    36 zł
  • Bilet ulgowy
    32 zł
Normalny 36zł
Ulgowy 32zł
Promocyjny 28zł*
* cena promocyjna obowiązuje przy zakupie biletów do 16.03.2017
Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.
Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij