stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mandy - pokaz Halloween I Velvet Midnight w Gdańsku

Zapraszamy na MANDY - jedyny pokaz Velvet Midnight w Gdańsku na Halloween z DKF UG Miłość Blondynki

.

Jeden z najlepszych filmów zeszłego roku, "Mandy" Panosa Cosmatosa, nigdy nie doczekał się szerokiej dystrybucji kinowej w Polsce. Velvet Spoon postanowiło naprawić ten błąd w ramach specjalnego projektu Velvet Midnight. Zaprezentujemy ten film w limitowanej dystrybucji kinowej - między 18 a 31 października Nicolas Cage uruchomi piłę mechaniczną w sześciu polskich miastach. Czekają na Was nocne seanse pełne niespodzianek.

"Mandy" to szalony, halucynogenny horror ze świetną ścieżką dźwiękową Jóhanna Jóhannssona, który z miejsca stał się filmem kultowym i przypomniał światu, że Nicolas Cage jest aktorskim skarbem. Fabuła opowiada o spokojnym drwalu imieniem Red, którego ukochana, tytułowa Mandy, zostaje zamordowana przez członków demonicznej sekty współpracującej z gangiem motocyklistów. Red chwyta więc za piłę, by zrobić z niej właściwy użytek. Koniec z cięciem drzew. Czas pociąć wrogom aorty.

W ramach projektu MANDY - jedyny pokaz Velvet Midnight w Gdańsku!!! planujemy wprowadzać do limitowanej dystrybucji kinowej tytuły kultowe, unikatowe i nieokrzesane. Będzie to jedyna okazja, żeby obejrzeć je w kinie w Polsce poza obiegiem festiwalowym.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.