stat
Impreza już się odbyła

Magiczne noce - pokaz przedpremierowy

"Magiczne noce" to włoska komedia i film noir w jednym, zabawna historia o trzech początkujących scenarzystach luźno inspirowana prawdziwymi zdarzeniami. Zapraszamy na przedpremierowy pokaz mistrza włoskiego kina.

w każdy piątek (do 28.09), godz. 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 28.09), godz. 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Rzym, lato 1990 roku. Trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Maradona eliminuje Włochów z finału, a carabinieri wyławiają z Tybru ciało uznanego producenta filmowego. Jego młoda kochanka wskazuje winnych - trzech początkujących scenarzystów. Antonino, Luciano i Eugenia trafiają na posterunek, gdzie spędzają intensywną noc. Na nowo przeżywają ostatnie burzliwe i emocjonujące 30 dni, które wywróciły ich życie do góry nogami.

Najnowszy film Paolo Virziego,sprawia że mistrz włoskiego kina powraca w wielkim stylu po oszałamiającym sukcesie hitu "Zwariować ze szczęścia". Tym razem portretuje ostatnie chwile wspaniałej ery włoskiego przemysłu filmowego, jeszcze za życia Felliniego.


Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl
Sprzedaż biletów online:
bilety

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.