stat
Impreza już się odbyła

Magiczna Zima Muminków

Są znane dzieciom na całym świecie od 1945 roku. I nieprzerwalnie cieszą się ogromną sympatią. Nic dziwnego - Muminki to przesympatyczne stworki. Od 22 grudnia na ekrany kin sieci Multikino wchodzi "Magiczna zima Muminków". Najmłodsi widzowie zostaną zaproszeni w daleką podróż do zimnej Finlandii, aby spędzić tegoroczną zimę w towarzystwie słynnych Muminków.

To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza! Do tej pory zasypiały na zimę. Nie wiedziały, że podczas ich smacznego snu Finlandia, którą zamieszkują, otulona jest białą kołderką. Czy Muminkom spodoba się śnieżna aura? I czy będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    32,50 zł
  • Bilet ulgowy
    26,50 zł
Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi