stat
Impreza już się odbyła

Leonardo da Vinci. Noc w Luwrze

Wyjątkowe 5 dni z wystawą na ekranie w Kino Kameralne Cafe w Gdańsku. Wakacje dobiegają końca, ale my nie przestajemy podróżować. Tym razem przenosimy się do Francji na wystawę Leonarda da Vinci w Luwrze.

W październiku 2019 roku, z okazji 500-lecia śmierci Leonarda da Vinci, otwarto w Luwrze potężną, przygotowywaną przez ponad dekadę retrospektywną wystawę jego prac. Ekspozycja stulecia, jak pisały o niej francuskie media, a zagraniczna prasa prześcigała się w entuzjastycznych recenzjach, była dla organizatorów wyzwaniem konserwatorskim, logistycznym, dyplomatycznym.

Nadzwyczajnymi efektami tych prac można cieszyć się w...kinie! Leonardo da Vinci. Noc w Luwrze, zgodnie z intencją wystawy, stawia w centrum malarstwo; z uwagą bada znaczenie tej dyscypliny dla twórczych działań i odkryć Leonarda, w zajmujący sposób analizuje jego techniki malarskie i praktyki artystyczne.

Ponieważ wystawa cieszyła się szaloną popularnością, zdjęcia realizowano w nocy, co pozwoliło stworzyć kameralną, intymną wręcz atmosferę, tak cenną dla kontemplacji dzieł. Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona. Tylko 5 pokazów.


Terminy:
16.09 godz. 12:00
17.09 godz. 18:00
18.09 godz. 21:00
19.09 godz. 14:00
20.09 godz. 19:15

 

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Bilety w sprzedaży online:
https://biletyna.pl/film/Leonardo-da-Vinci-Noc-w-Luwrze
Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.