W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
Impreza już się odbyła

Księga Aniołów Józefa Chełmowskiego (1 opinia)

Wydarzenie towarzyszące projektowi Cappella Angelica - projekcje filmu dokumentalnego "Księga Aniołów Józefa Chełmowskiego" w reż. Andrzeja Dudzińskiego.

mar 30

poniedziałek, godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 14,90 zł
kwi 2

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
"Świat oblega Aniołami i to one pilnują porządku we wszechświecie". Projekcje filmu dokumentalnego o w reżyserii Andrzeja Dudzińskiego. Film opowiada o świecie stworzonym przez jednego z najbardziej znanych twórców ludowych w Polsce - Józefa Chełmowskiego z Brus. Centrum tego świata stanowi dom i malowniczy ogród ozdobiony rzeźbami, obrazami oraz ulami w postaci świętych i aniołów. Artysta był także myślicielem i wynalazcą. Podejmował próby uruchomienia skonstruowanych przez siebie aparatów: "maszyny do łapania żywiołów" i "mięśniolotu".

(w języku polskim)

ul. Grobla I 3/4 Gdańsk
wstęp wolny
konieczna rezerwacja miejsc:
tel. +48 58 682 15 67

za okazaniem piórka 20% RABATU na wszystkie pozycje z karty w tym dniu!

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.