W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Konfrontacje: Kłamstewko

Jeden z najlepszych filmów minionego roku - 99% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, z nagrodzoną Złotym Globem dla Najlepszej Aktorki w Komedii lub Musicalu Awkwafiną! Komedia na podstawie... prawdziwego kłamstwa!

kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
Konfrontacje:KŁAMSTEWKO
reż. Lulu Wang, USA, Chiny, 100 min.
Obsada: Shuzhen Zhou, Awkwafina, X Mayo, Hong Lu

Jeden z najlepszych filmów minionego roku - 99% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, z nagrodzoną Złotym Globem dla Najlepszej Aktorki w Komedii lub Musicalu Awkwafiną! Komedia na podstawie... prawdziwego kłamstwa!

"Kłamstewko" to pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Humor i nastrój tego kulturowego koktajlu przywołuje wspomnienie kultowego "Między słowami" Sofii Coppoli. Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci. (dystrybucja: M2 Films)

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
  • Bilet ulgowy
    10 zł
Karnety: 1 film 10 ulgowy * / 15 normalny zł ;  3 filmy 25 ulgowy * / 40 normalny zł;
4 filmy 30 ulgowy * / 50 normalny zł
* karnety ulgowe dla studentów, doktorantów, uczniów i słuchaczy Gdańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pracowników UG  oraz posiadaczy Metropolitalnej Karty dla Kultury (sprzedaż karnetów pół godziny przed seansem lub https://ekobilet.pl/ack )

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij