Impreza już się odbyła

Konferencja Kobieta w kulturze: Polyland

Pokaz filmu Polyland jest wydarzeniem towarzyszącym organizowanej przez Instytut Psychologii i Instytut Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa WNS UG konferencji "Kobieta w Kulturze", która w tym roku odbywa się pod hasłem "Kobiety i Mężczyźni: Aktywizm, Protest, Zmiana Społeczna".

sie 5

środa, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 28,90-31,90 zł
przedsprzedaż 20,90 -26,90 zł
Konferencja Kobieta w kulturze : POLYLAND + dyskusja po filmie
reż. Dáša Raimanová, Polska, Wielka Brytania,  2017, 71 min.Film oddaje głos trzem bohaterkom pochodzącym z trzech różnych mniejszości w Polsce. Skupia się na przedstawieniu niuansów bycia czarnoskórym, muzułmaninem albo członkiem społeczności LGBTQ+ w jednym z najbardziej homogenicznych krajów Europy. Wszystkie trzy kobiety urodziły się w Polsce i mieszkają we Wrocławiu. Ania, Miriam i Elmelda chcą być usłyszane nie jako "te inne", ale jako reprezentantki polskiego społeczeństwa.
Pokaz filmowy jest wydarzeniem towarzyszącym organizowanej przez Instytut Psychologii i Instytut Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa WNS UG konferencji "Kobieta w Kulturze", która w tym roku odbywa się pod hasłem "Kobiety i Mężczyźni: Aktywizm, Protest, Zmiana Społeczna"

https://kobietawkulturze.ug.edu.pl/

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij