stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Komeda, Komeda... - pokaz filmu dokumentalnego

Zapraszamy na trójmiejską premierę dokumentalnego filmu "Komeda, Komeda...", która rozpocznie tegoroczny Sopot Molo Jazz Festival.

sty 21-24

czwartek - niedziela, godz. 20:00 - 22:00

Online
bilety 14 zł
Kup bilet
sty 28

czwartek, godz. 20:00

Online
bilety 14 zł
Film łączy obraz genialnego kompozytora, jakim był Krzysztof Komeda-Trzciński, z obrazem Poznania, miasta z którego pochodził i które ukształtowało jego wrażliwość i muzyczną wyobraźnię. Tłem dla relacji współpracowników, przyjaciół i członków rodziny artysty jest dokumentalna rejestracja miejsc związanych z losem i twórczością jednego z najwybitniejszych polskich muzyków jazzowych. Historię mistrza opowiadają muzycy z pierwszych składów zespołów Komedy, a także inni wybitni muzycy, współpracownicy i przyjaciele. Lista osób, które pojawiają się w filmie obejmuje takie postaci jak Jerzy Milian, Jan Ptaszyn Wróblewski, Andrzej Idon Wojciechowski, Dave Burman, Wojciech Karolak, Marek Karewicz, Rosław Szaybo, Edward Etler - a także Roman Polański, Andrzej Wajda, Michał Urbaniak czy Leszek Możdżer. Zdjęcia do filmu były kręcone m.in. podczas zeszłorocznej edycji Sopot Molo Jazz Festivalu.


Film dokumentalny
Produkcja: Polska (Dom produkcyjny AURUM FILM wspólnie ze Stowarzyszeniem Europejskim - Telewizja Regionalna oraz Estradą Poznańską)
Rok produkcji: 2012
Dane techniczne: 71 minut, angielskie napisy


Bilety w przedsprzedaży będą do nabycia od wtorku (31 lipca):
1) w siedzibie PTH Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o., Sopot ul. Chopina 10;
2) Let's Art Cafe, Sopot Plac Zdrojowy 2a (na tarasie Domu Zdrojowego przy Molo).Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.