W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Klub Wysokich Obcasów: Nędznicy

Drugi pokaz Klubu Wysokich Obcasów w Kino Kameralne Cafe! Serdecznie zapraszamy razem z M2 Films i wysokieobcasy na przedpremierę filmu "Nędznicy".

kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
"Nędznicy" ("Les Misérables") to prawdziwe odkrycie reżyserskie i jeden z najlepszych europejskich filmów roku! Od swojej premiery na festiwalu w Cannes zachwyca krytyków i widzów na całym świecie. Nominowany do Oscara (Najlepszy Film Międzynarodowy), nominowany do Złotego Globu (Najlepszy Film Zagraniczny), zwycięzca Nagrody Jury w Cannes i laureat Europejskiej Nagrody Filmowej w kategorii Odkrycie Roku, zdobywca dziesiątek nagród na festiwalach na całym świecie i wielki hit francuskich kin (ponad milion widzów w zaledwie dwa tygodnie).

ZWIASTUN PL: https://youtu.be/2YseXCFFBgE

Montfermeil, które pulsuje od napięć, gniewu i niepewności to miejsce, w którym nieustannie toczy się gra o lokalne wpływy. Niewinny psikus grupy dzieciaków, które dla żartu kradną małe lwiątko z miejscowego cyrku, może okazać się początkiem prawdziwej rewolucji.

Z magazynem Wysokie obcasy zniżka na bilet -15% w kasie kina!

Rezerwacje: bilety@kinokameralnecafe.pl lub tel. 58 690 70 75

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Bilet ulgowy
    17 zł
  • Kontakt
    58 690-70-75

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij