W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Klasyka Opery: La Boheme

Kochasz teatr, uwielbiasz operę? Marzysz, żeby obejrzeć wybitne adaptacje klasyki dramatu, usłyszeć w najlepszej jakości znane arie operowe? Nic prostszego. Delektuj się tym, co kochasz. Podczas transmisji live prezentujemy wybitne spektakle teatralne i operowe.

kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
Klasyka teatru i opery w Cinema3D- Delektuj się tym, co kochasz.
 
LA BOHEME
Opera w czterech aktach
śpiewana po włosku.
 
"Kim jestem? Jestem poetą. Co robię? Piszę. I jak żyję? Żyję! "- Rodolfo, Akt I
Nikt lepiej nie opisywał głodującej, borykającej się z trudami życia paryskiej bohemy z połowy XIX wieku niż pisarz Henri Murger w Scènes de la Vie de Bohème.

Artyści gotowi spalić rękopis aby tylko się ogrzać, żyjąc w erze triumfalnego burżuazyjnego materializmu, marzą o lepszej egzystencji. Ukazując sceny z życia cyganerii artystycznej, Puccini oferuje nam poruszającą historię miłosną oraz jedne z najpiękniejszych utworów w historii opery, opowiadając historię poety Rodolfo i delikatnej Mimi.
Wystawienie tej nowej produkcji zostało powierzone Clausowi Guth który ukazał dramat osadzony w rzeczywistości pozbawionej nadziei, w której miłość i sztuka stają się jedynym sposobem na przeżycie.

Dyrygent Gustavo Dudamel (obecny Dyrektor Muzyczny i Artystyczny Filharmonii w Los Angeles) przewodzi fantastycznej obsadzie, w tym Sonya Yoncheva, Aida Garifullina, Atalla Ayan, Alessio Arduini i Arturowi Rucińskiemu.

Cinema3D zaprasza w środę 5 lipca o godzinie 20:30.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij