stat
Impreza już się odbyła

Kłamstewko przedpremierowo w Kameralnym

Zapraszamy na przedpremierowe seanse "Kłamstewka"!

26 września - 4 października 2020, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 14 zł
ulgowy 8-12 zł

4 - 31 października 2020, godz. 19:15

bilety 20 zł
przedsprzedaż 16 zł
26.12.2019 godz. 18:00
26.12.2019 godz. 20:15
29.12.2019 godz. 18:30

https://biletyna.pl/film/Klamstewko


Czarny koń Oscarowego wyścigu, nominowany do dwóch Złotych Globów i okrzyknięty przez krytyków jednym z najlepszych filmów roku - 99% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes.

KOMEDIA NA PODSTAWIE... PRAWDZIWEGO KŁAMSTWA!

"Kłamstewko" to pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Humor i nastrój tego kulturowego koktajlu przywołuje wspomnienie kultowego "Między słowami" Sofii Coppoli.

W rolach głównych: nominowana do Złotego Globu Awkwafina, wschodząca gwiazda Hollywood, jedna z największych faworytek do zdobycia Oscara dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej, nagrodzona już m.in. statuetką Gotham Awards dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej i niesamowita Shuzhen Zhao, która za rolę ukochanej babci Nai Nai zdobyła już nominacje m.in. do Film Independent Spirit Awards i Satellite Awards.

Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi