stat
Impreza już się odbyła

Kinosfera bez barier - film z audiodeskrypcją

bilety 10 zł
ulgowy 10 zł

Kino Seniora

w każdą środę (do 31.12), godz. 12:00

bilety 10 zł
"Jaśniejsza od gwiazd" z audiodeskrypcją i napisami - spotkanie filmowe z Anglią i Australią bez barier w KiniePort w Gdańsku.

Wiersze w oparach miłości
Ta historia mogła zdarzyć się w każdym miejscu na świecie. Zdarzyła się w Anglii, a została przypomniana przez twórców z Australii. Powstał film prawdziwy i świeży, malowniczy i zmysłowy; film, który opowiada o miłości wyzwalającej ludzi z konwenansów, społecznych oczekiwań i zwyczajów epoki. Film o człowieku z fascynującą biografią - romantycznym poecie Johnym Keatsie, tak samo ważnym dla Anglii, jak i Australii. Powstał film delikatny, subtelny, który zachwycił jednego z najbardziej ekstrawaganckich twórców kina XX i XXI wieku Quentina Tarantino.

Fundacja Kultury bez Barier i gdańskie KinoPort zapraszają wszystkich na pokaz "Jaśniejszej od gwiazd". Film, opatrzony audiodeskrypcją i napisami , zostanie wyświetlony we wtorek 20 maja 2014 roku w kinie Port (KinoPort - Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2, ul. Strajku Dokerów 5). Początek o godzinie 18:00.

Pokaz zostanie poprzedzony rozmową o Australii i Anglii, a przewodniczką po obu krainach będzie, mająca w swej biografii roczny pobyt w Australii, Ludwika Sawicka, redaktor muzyczna radia Toksyna FM.
Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona. Prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmuje Ania Żórawska:
e-mail: ania@kulturabezbarier.org
Tel. kom. : 512 396 475

Pokaz "Jaśniejszej od gwiazd" został zorganizowany w ramach projektu "Kinosfera bez barier" dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdańsk

Sopot

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Gdyby ulica Beale umiała mówić
Ocena: 10.0 / 2 głosy
Green Book
Ocena: 8.7 / 140 głosów
Jak wytresować smoka 3
Ocena: 7.9 / 57 głosów

Zapowiedzi