W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kinoranki na UG: warsztaty z filmu fabularnego dla dzieci

Kinoranki na UG: warsztaty z filmu fabularnego dla dzieci.

kwi 16

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Kup bilet

Kinoranki czyli Dziecięcy Klub Filmowy na Uniwersytecie Gdańskim. Kto z nas pamięta niedziele spędzone z Telerankiem? To był najbardziej wyczekiwany punkt tygodnia w dziecięcym świecie. Akademickie Centrum Kultury zaprasza najmłodsze dzieci na niedziele z Kinorankiem - Dziecięcym Klubem Filmowy na Uniwersytecie Gdańskim.

Poranki rozpoczną się seansem filmu premierowego "Kacper i Emma - w teatrze" połączonym z minikonkursami. Zachęcamy do zabrania ze sobą własnych przekąsek umilających dzieciom kinowy poranek.

Po seansie zapraszamy dzieci zaciekawione światem filmowym na warsztaty z filmu fabularnegoprowadzone przez edukatorkę Annę Balkiewicz.
 
Co: WARSZTATY Z FILMU FABULARNEGO
Dla kogo: dzieci w wieku 7-11 lat
Gdzie: sala 4.60, Wydział Filologiczny UG, Wita Stwosza 55
Kiedy: 13 maja 2018, godz. 12:30-14:00
Bilety: 15 zł Kup bilet

Podczas warsztatów z filmu fabularnego dzieci dowiedzą się, jak wygląda praca na planie filmowym. Kim jest dźwiękowiec, szwenkier, a kim mistrz oświetlenia. Porozmawiamy m.in. o tym co powoduje, że horror jest straszny, a także dlaczego akcja westernu ma miejsce na dzikim zachodzie. Uczestnicy warsztatów zamienią się w montażystów, a także w operatorów filmowych i będą fotografować się w różnych planach filmowych.

Prowadząca warsztaty:
Anna Balkiewicz: filmoznawczyni, animatorka kultury, edukatorka. Filmem zainteresowała się kiedy mama po raz pierwszy zaprowadziła ją do lokalnego kina na cykl filmowy "Dziecięce Oscary". Od wielu lat prowadzi zajęcia dla dzieci w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, w elbląskim Kinie Światowid, Braniewskim Domu Kultury. Na co dzień współpracuje z Akademickim Centrum Kultury, Dyskusyjnym Klubem Filmowym UG Miłość Blondynki, a także koordynuje projekt Akademia Polskiego Filmu w Gdańsku.

kontakt: kinoranek@ug.edu.pl
Regulamin dostępny na stronie internetowej.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij