stat
Impreza już się odbyła

KinoPort w plenerze - Pojedynek na głosy

KinoPort w plenerze, czyli letnie kino pod chmurką przy CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie.

Przygotowując się do ponownego otwarcia KinoPortu, zapraszamy Was na letni cykl filmowy KinoPort w plenerze. Spotykamy się w weekendowe i oby ciepłe wieczory przed CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie, start seansów o 21.30.

Wstęp jest bezpłatny, obowiązywać będzie ograniczona liczba miejsc, więc punktualność się opłaci. Można zabrać ze sobą kocyk (chociaż zapewniamy wygodne leżaki), coś (bezalkoholowego) do picia i oczywiście głód filmowy. Do zobaczenia!

Seans "Pojedynek na głosy" odbędzie się w ramach wydarzenia "BLISKO na Bliskiej 2021. Dni sąsiedzkie w Nowym Porcie" organizowanego przez naszych przyjaciół z MEWKA. Galeria Społęcznie zaangazowana 

"Pojedynek na głosy"
2019 | 1'52'' | Wielka Brytania | reż. Peter Cattaneo

Cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów, w reżyserii twórcy komediowego hitu Goło i wesoło - Petera Cattaneo.

Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że piosenka jest dobra na wszystko.

Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate (Kristin Scott Thomas) oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa (Sharon Horgan). Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek.

Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole.

Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

Pojedynek na głosy to film, któremu trudno się oprzeć, jak piosence, której nie możesz przestać nucić.

W Pojedynku na głosy grają Kristin Scott Thomas, Sharon Hogan, Greg Wise (Prywatna wojna) i Jason Flemyng (Porachunki). Obsadę dopełniają aktorki Emma Lowdnes (Downton Abbey), Gaby French (Wiktoria), Lara Rossi (Robin Hood), Amy James-Kelly (Safe) i India Ria Amarteifio (Line of Duty).

Scenariusz napisały - zdobywczyni nagrody BIFA Rachel Tunnard (Adult Life Skills) i Rosanne Flynn (Herb piratów).
 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.