stat
Impreza już się odbyła

KinoPasja - Żeby nie było śladów

Kinopasja - po seansie odbędzie się dyskusja z prof. Krzysztofem Kornackim. Rutynowe zatrzymanie w centrum Warszawy, które zakończyło się tragedią. Zbrodnia, która poruszyła cały naród. W maju 1983 roku władze Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej zaangażowały cały swój aparat państwowy Służbę Bezpieczeństwa, milicję, media, prokuraturę i sądy, aby za wszelką cenę i w majestacie prawa uchronić winnych śmierci Grzegorza Przemyka od jakichkolwiek konsekwencji.

lut 17

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
lut 17

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
 
Film fabularny Żeby nie było śladów oparty jest o wątki zawarte w bestsellerowym, nagrodzonym Literacką Nagrodą NIKE reportażu Cezarego Łazarewicza Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka. Reżyserem jest Jan P. Matuszyński twórca obsypanej na całym świecie nagrodami Ostatniej Rodziny i serialu Król, a za produkcję odpowiada Aurum Film Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham, producenci nominowanego do Oscara Bożego Ciała. Muzykę do filmu skomponował Ibrahim Maalouf.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi