• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Kino z charakterem (6 opinii)

Zaledwie kilka dni temu Runmageddon ogłosił, że startuje z nowym projektem "Kino z charakterem" a już w najbliższy piątek i sobotę zapowiada pierwsze samochodowe seanse. Pierwszym miastem, do którego zawita runmageddonowy multipleks na kółkach, będzie Gdańsk.

Relacja z imprezy

HARMONOGRAM
22.05.2020 PIĄTEK
20:00 Start (otwarcie bram)
20:40 Sokół z masłem orzechowym
22:50 Start (otwarcie bram)
23:00 Parasite

W dniach 22-23 maja br. mieszkańcy Trójmiasta i okolic będą mogli wziąć udział w emocjonujących pokazie filmów, który odbędzie się tuż przy Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Na dużym ekranie, pod gwiazdami, w wygodnych samochodowych fotelach będzie można zobaczyć dwa niezwykłe hity z 2019 roku. Pierwszy z nich to wzruszający film o poszukiwaniu swojego miejsca na świecie pt. "Sokół z masłem orzechowym", drugi - zwycięzca tegorocznych Oscarów w czterech kategoriach, ogłoszony najlepszym filmem roku 2019, czyli "Parasite". -Chcemy dostarczyć ludziom nowych wrażeń i emocji. Nie możemy, póki co, zaprosić ich do udziału w Runmageddonie, ale możemy dać im nowy wymiar emocjonującej rozrywki. Takie kino na kółkach, wspólne oglądanie filmu pod chmurką z pewnością będzie miłą odmianą, a także bezpiecznym w dobie pandemii i ciekawym przeżyciem - mówi Piotr Bałchanowski z Runmageddonu. Organizator przygotuje miejsca parkingowe dla setki samochodów. Filmy będą wyświetlane na dużym ekranie, a estradowe nagłośnienie zbuduje fantastyczną atmosferę.

Harmonogram wydarzenia

W piątek, 22 maja br. o godzinie 20:00 bramy parkingu P6 na lotnisku w Gdańsku zostaną otworzone dla fanów niecodziennych emocji. Wjazd na parking będzie możliwy za okazaniem biletu, a miejsca będzie można wybierać samodzielnie. Wcześniejszy przyjazd pozwoli zająć lepsze miejsca do oglądania filmów. Projekcja pierwszego z hitów pt. "Sokół z masłem orzechowym" rozpocznie się o 20:40. Kolejny seans "Parasite" zaplanowany jest na godzinę 23:00. Chętni, którzy chcąc zobaczyć ten oscarowy hit prosto z wygodnych samochodowych foteli, będą mogli wjeżdżać na parking i zajmować miejsce już od godziny około 22:50. Organizator przewiduje, że część osób wybierze się od razu dwa seanse, by spędzić cały piątkowy lub sobotni wieczór oglądając filmy w tym wyjątkowym anturażu. Cena biletu za samochód na wybrany seans wynosi 37 złotych.

Bilety można kupić na stronie: https://kinozcharakterem.pl/

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód - wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły - INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia - Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do ekstremalnego starcia całe rodziny, przygotowując dla nich Runmageddon Family.

Przeczytaj także

Opinie (6)

 • no fajnie (1)

  37 za kino
  27 za parkowanie
  dwa filmy
  ogladanie z auta

  • 3 0

  • Za film 27 zł za dwa x 2

   • 1 0

 • Jutrzejsze seanse odwołane. Żenada.

  • 0 0

 • O nie, wszystko byle nie runmaggedon. Zniszczyli połowę parku Reagana, zatruwają życie mieszkańcom i nie potrafią zapanować nad swoimi uczestnikami by nie szczali pod blokami. Nie, nie i jeszcze raz nie!

  • 1 1

 • A siku?

  Jak mi się zachce.... to pod oponkę? Czy jest kibelek?

  • 0 0

 • Gdzie mam sie zglosic po zwrot pieniedzy?
  W polowie seansu przyjechala Policja i najprawdopodobniej po interwencjo sciszyli dzwiek
  Polowy filmu praktycznie nie bylo slychac

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.