stat
PATRONAT

Kino w domu | Klient - pokazy online

Kino Żak w Twoim domu. | KLIENT pokaz filmu online
Zanim uruchomimy nasze kino zapraszamy Was na pokazy online filmów irańskiego reżysera Asghara Farhadiego. W czwartek i piątek 4 i 5 czerwca o g.20.00 proponujemy film z 2017 roku.

Bilety są w sprzedaży do g.18.00 w dniu projekcji. Maile z linkiem i hasłem będą wysyłane w g.19-20, w razie problemów prosimy o kontakt mailowy kasa@klubzak.com.pl. Link będzie dostępny do g.22.30, film ma 120 minuty czyli najpóźniej o g.20.30 trzeba wystartować. Polskie napisy aktywuje ikona "cc" w prawym dolnym rogu.

KLIENT / Forushande
r. Asghar Farhadi (Rozstanie, Przeszłość, Co wiesz o Elly?, Perski Nowy Rok) / w. Shahab Hosseini (Rozstanie, Co wiesz o Elly?), Taraneh Alidoosti (Perski Nowy Rok, Co wiesz o Elly?) / Francja, Iran / 2017 / MFF w Cannes 2016: Najlepszy aktor, Najlepszy scenariusz, Oscar 2017: Najlepszy film nieanglojęzyczny / 125 min

Dobry film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie powinno rosnąć. Farhadi, twórca cenionego Rozstania, wziął sobie do serca radę Hitchcocka i dokładnie taki jest jego najnowszy tytuł: to mistrzowsko zagrany, perfekcyjnie zrealizowany thriller psychologiczny. Naprawdę zaczyna się od trzęsienia ziemi. W pierwszej scenie młode małżeństwo budzi się w środku nocy w swoim mieszkaniu w Teheranie, cały dom się trzęsie. Bohaterowie muszą się w pośpiechu ewakuować. W wyniku dramatycznego, nieprzewidywalnego rozwoju akcji ich postawy zostają wystawione na próbę. Napięcie, jakie osiąga Farhadi w finałowych minutach filmu, jest trudne do zniesienia. Laureat Złotego Niedźwiedzia i Oscara za jest mistrzem kina realistycznego, niepokojącego, przenikliwego. Tworzy duszną atmosferę, wytrąca swoich bohaterów z poczucia bezpieczeństwa i obserwuje, jak zachowują się, kiedy słabnie w nich samokontrola, gdy do głosu dochodzą uprzedzenia, strach i złość. Klient otrzymał na ostatnim festiwalu w Cannes aż dwie nagrody: za najlepszy scenariusz i najlepszą rolę męską.
Jakub Duszyński / nowehoryzonty.pl

Bilety (dostęp do filmu) kosztują 12 zł, a ich sprzedaż zakończy się o g.17.00 w dniu projekcji.

ZASADY OGLĄDANIA filmu online:
Kup bilet (dostęp) na POKAZ ONLINE - tutaj https://tickets.klubzak.com.pl/.
Po kupieniu biletu (dostępu) na POKAZ ONLINE, na podany przez kupującego adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu.
Na ten sam adres mailowy, w dniu pokazu w g.18.00- 18.45 zostanie wysłany link do filmu wraz z hasłem.
Hasło do filmu zostanie aktywowane przed pokazem.
Możliwość oglądania filmu od początku jest możliwa przez 1 godzinę po rozpoczęciu pokazu. Link będzie aktywny przez 1 godzinę po pokazie.

Zasady techniczne do odtwarzania filmu:

Przed oglądaniem filmu sprawdź, czy masz najbardziej aktualną wersję przeglądarki i systemu operacyjnego oraz dobre połączenie z Internetem:

najnowsza wersja przeglądarki Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari lub Opera;
połączenie internetowe o przepustowości conajmniej 30 Mb/s na urządzeniu do oglądania.
Prędkość Internetu można sprawdzić na stronie speedtest.pl. W razie aktywności oraz jednoczesnego aktywnego korzystania z Internetu przez inne urządzenia - laptop, tablet, telefon, TV itd. (przewodowo lub przez WiFi) niezbędne jest uzupiełnienie wyżej wkazanej prędkości połączenia na urządzeniu do oglądaniu filmu.

system operacyjny: Windows 7 lub nowszy, Mac OS X 10.7 lub nowszy, Ubuntu 10 lub nowszy;
Podczas oglądania filmu radzimy zamknąć pozostałe karty w przeglądarce, a także inne przeglądarki i programy. Pomóc może także skorzystanie z przewodowego połączenia sieciowego zamiast bezprzewodowego.

Poniżej przybliżone prędkości zalecane do odtwarzania poszczególnych formatów wideo:

HD - 1080p /30 Mb/s
HD - 720p /15 Mb/s
SD - 480p /7 Mb/s
SD - 360p /3 Mb/s

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.