stat

Kino w blokowisku l Tajemnice Silver Lake

Jak co roku we wrześniu, zapraszamy na cykl pokazów plenerowych - Kino w blokowisku. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich prezentowanych w tym roku filmów jest tajemnica. Zaprezentujemy filmy, które podejmują grę z oczekiwaniami publiczności. Fabuły, w których mnożą się kolejne zawiłości, a każdy szczegół pojawiający się na ekranie może doprowadzić nas do rozwiązania zagadki.

paź 24

sobota, godz. 17:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Cykl pokazów zainauguruje film "Tajemnice Silver Lake" (reż. David Robert Mitchell). To pełna czarnego humoru opowieść o Samie (Andrew Garfield), który po tajemniczym zniknięciu swojej sąsiadki zamienia się w detektywa. Film nawiązuje do klasycznych filmów noir, czerpiąc przy tym garściami z wielu zjawisk popkulturowych z lat 80.

Tajemnice Silver Lake, reż. David Robert Mitchell 139 min, USA 2018


Wzorem ubiegłych lat, na fanów kina pod chmurką, będą czekały koksowniki na wypadek chłodniejszych wieczorów.

Wstęp wolny!

*W związku z panującą sytuacją epidemiczną organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia lub przełożenia go na inny termin. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych projekcje zostaną przeniesiona do sali widowiskowej tuż obok (z zachowaniem reżimu sanitarnego).
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi