stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino w Trampkach

W dniach 6-9 grudnia 2018 roku w odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach w Gdańsku. To jedyny festiwal filmowy tworzony przez młodych i dla młodych. To oni kształtują swój własny festiwal filmowy i nadają mu barw.

Kino Seniora

w każdą środę (do 31.12), godz. 12:00

bilety 10 zł

Disney Junior w kinie

mar 2-3

sobota - niedziela, godz. 11:00, 13:00

bilety 20 zł


Pokazywane filmy w ramach festiwalu to świeże, współczesne obrazy, gdzie młodzi zapoznają się z historiami ich rówieśników z różnych stron świata. To inspirujące spotkania z twórcami, ciekawe dyskusje filmowe i kreatywne warsztaty.  Wiemy, że filmy kształtują naszą wizję świata i sposób postrzegania innych kultur. Zanim dzieci nauczą się mówić i czytać, uczą się patrzeć. Chcemy, by patrzyły mądrze na świat. Chcemy, by repertuar oraz dodatkowe aktywności zwiększały u uczestników wrażliwość, otwierały na różnorodność kulturową, wpływały na ciekawość, otwartość i życzliwość wobec innych.

Ważnym elementem programowym jest zaangażowanie dzieci w tworzenie festiwalu poprzez udział m.in. w wolontariacie. Wielką rolę w przygotowaniu festiwalu odgrywają wolontariusze. To oni będą tworzyć niezapomnianą atmosferę, pomagać w pracach organizacyjnych czy podejmować wspaniałe, samodzielne inicjatywy.

Mottem tej edycji jest hasło "Fair Play": myślą przewodnią są relację między rówieśnikami, nie tylko w sportowym wydaniu, ale i przede wszystkim w życiu na co dzień.  Pokazujemy młodym widzom filmy z całego świata, mądre, zabawne, poruszające, takie, jakich często brakuje. Wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wybrać i nagrodzić film Nagrodą Publiczności

Pierwszym spotkaniom zawsze towarzyszą: ekscytacja i ciekawość. Nie inaczej jest tym razem! Co więcej Kino w Trampkach w Gdańsku startuje w Mikołajki! Z tej okazji zapraszamy Was serdecznie do kina, gdzie seansom będą towarzyszyć różne atrakcje, zabawy i konkursy z nagrodami. Chcemy, by dzieciaki czuły się dobrze na wydarzeniu, który jest tworzony przede wszystkim dla nich. Zaprosimy Was również na ciekawe warsztaty m.in.: scenariuszowe czy reżyserskie.

Wspólne seanse, niezwykłe projekcje czy wymiana opinii stanowią niezwykłe przeżycie dla  uczestników, zapewniając równocześnie świetna rozrywkę. Żadne słowa nie oddadzą jednak energii i pomysłowości, którą nasze dzieciaki wkładają w przygotowanie festiwalu. Tego nie można opisać, to trzeba zobaczyć.

Nasze miejsca festiwalowe:
Instytut Kultury Miejskiej
Kino Kameralne Cafe
Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia

Serdecznie zapraszamy
Bądźcie Fair Play i do zobaczenia w Kinie!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
** Bilety na seanse filmowe 10 zł/sztuka
** Bilety na warsztaty 15 zł/sztuka

Sprzedaż biletów:
** Seanse dla szkół i przedszkoli – rezerwacje przez grupy@kinowtrampkach.pl, zakup przed seansem w danym kinie.

** Seanse popołudniowe i weekendowe:
– kinowtrampkachgdansk2018.evenea.pl do dnia poprzedzającego seans.
– w dniu seansu – bezpośrednio w kinie.

Bilety na warsztaty
do kupienia na kinowtrampkachgdansk2018.evenea.pl do dnia poprzedzającego warsztaty (do godz. 20:00) lub bezpośrednio przed warsztatami – w miarę wolnych miejsc.

Seanse przedpołudniowe (czyli szkolne i przedszkolne)
w czwartek (6 XII) i piątek (7 XII) są również dostępne dla widza indywidualnego, w miarę wolnych miejsc. Bilety do kupienia w kinie przed seasnem.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdańsk

Sopot

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Green Book
Ocena: 8.6 / 123 głosy
Jak wytresować smoka 3
Ocena: 7.9 / 41 głosów
Chłopiec z burzy
Ocena: 7.2 / 46 głosów

Zapowiedzi