stat
PATRONAT

Kino samochodowe: koncert na wielkim ekranie

W ten weekend będzie koncertowo i filmowo. Dla każdego coś dobrego. W sobotni wieczór na ekranie kina samochodowego po raz pierwszy wyświetlony zostanie koncert. I to nie byle jaki, bo organizatorzy na ten dzień zaplanowali wyjątkowy koncert - "Live in Central Park" Andrea Bocelli.

Magiczne wydarzenie uwieczniające najlepszy, zarówno popowy jak i klasyczny repertuar, po raz pierwszy zarejestrowany na jednym koncercie. 15 września 2011 roku, Andrea Bocelli wystąpił w nowojorskim Central Parku. W związku z tym, że koncert był bezpłatny, był to swego rodzaju prezent artysty dla mieszkańców Nowego Jorku.

Po raz pierwszy w historii na jednym koncercie Bocelli zaprezentował cały przekrój swojej twórczości, prezentując zarówno popowy jak i klasyczny repertuar. Do udziału w koncercie artysta zaprosił jedną z najstarszych światowych orkiestr - Orkiestrę Filharmonii Nowojorskiej, pod dyrekcją Alana Gilberta, oraz wspaniałych gości, a wśród nich m.in: Celine Dion, Tony Bennett, Bryn Terfel, Chris Botti, David Foster, Andrea Griminelli, Nicola Benedetti, Anna Maria Martinez i Pretty Yende.

Andrea Bocelli jest najbardziej popularnym włoskim tenorem na świecie, a jego płyty sprzedały się w nakładzie ponad 70 milionów egzemplarzy. Udział w nowojorskim koncercie wzięło ponad 60 tysięcy osób.Niedziela natomiast upłynie pod znakiem polskiego kina, historii wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być razem oraz jednocześnie żyć bez siebie. Na ekranie pojawi się film "Zimna wojna" reż. Pawła Pawlikowskiego.


Fenomenalny film nagrodzonego Oscarem Pawła Pawlikowskiego, który szturmem podbił serca widzów na całym świecie. Obraz przyniósł reżyserowi Złotą Palmę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes oraz trzy nominacje do Oscara w 2019 roku. W obsadzie Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc oraz Agata Kulesza.

Historia namiętnej, lecz niemożliwej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą
i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Na przeszkodzie ich uczuciu stają nie tylko trudne charaktery, lecz także wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu. Tło dla ludzkich dramatów stanowi poruszająca ścieżka dźwiękowa - polska muzyka ludowa przeniesiona z wiejskich chat do filharmonii, hipnotyzujący ówczesną bohemę jazz oraz szlagiery paryskich barów z połowy XX wieku.

Repertuar kinaBiletyKino odbywać się będzie w każdy weekend (sobota i niedziela) w terminie od 06.06 - 09.08.2020 r. Seanse emitowane będą na dużym ekranie, o wymiarach 12 m. x 7 m. W każdą sobotę i niedzielę o godzinie 21.00, na parkingu Placu Zebrań Ludowych zgromadzimy jednocześnie aż 100 samochodów osobowych.Bilet wjazdu, to jedyne 10 zł za każdy pojazd, bez względu na liczbę znajdujących się w nim osób (zgodnie z regulaminem kina samochodowego). Zakup biletów będzie odbywał się jedynie online, za pośrednictwem portalu
https://www.tiketto.pl/wydarzenia/Obiekt/101177

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Bilet wjazdu, to jedyne 10 zł za każdy pojazd, bez względu na liczbę znajdujących się w nim osób (zgodnie z regulaminem kina samochodowego). Zakup biletów będzie odbywał się jedynie online, za pośrednictwem portalu Tiketto.pl.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.