W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Kino rosyjskie: Znalezisko

Trofim Rusanow jest starszym inspektorem nadzoru rybołówstwa. Uważa się za najważniejszego, podczas gdy wszyscy inni są zwykłymi "złodziejaszkami". Los rzuca jednak głównego bohatera do tajgi, gdzie w samotności przyjdzie mu zwierzyć się z surową przyrodą. Historia ta zupełnie odmieni jego sposób postrzegania świata.

w każdy piątek (od 03.04 do 15.05.2020), godz. 18:00 - 19:00

Online
Wstęp wolny
kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Nagrody: Nagroda za najlepsze zdjęcia na 26. ORFF "Kinotawr" w Soczi; Nagroda dla najlepszego aktora na Festiwalu "Amurska jesień" w Błagowieszczeńsku oraz nominacja do nagrody Asia Pacific Screen Awards dla Aleksieja Guśkowa; Film otwarcia Międzynarodowego Festiwalu Dobroczynności "Promienisty anioł" oraz trzecia nagroda konkursu głównego; Nagroda publiczności, nagroda za najlepszy debiut i nagroda dla najlepszego aktora na 23. Festiwalu Rosyjskiego Kina w Honfleur (Francja).

ZNALEZISKO (НАХОДКА)
rok produkcji: 2015
gatunek: dramat
reżyseriа: Wiktor Dement
obsada: Aleksiej Guśkow, Nadieżda Markina, Anastasija Szeweliowa
czas trwania: 98 min.

Film z polskimi napisami

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij