W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Kino rosyjskie: Van Goghi

Ojciec - wybitny dyrygent. Syn - utalentowany, lecz nieznany artysta. Ich relacje już dawno zamieniły się w miłość-nienawiść, w której więcej nienawiści niż miłości. Żyją na różnych końcach świata i starają się nie spotykać bez potrzeby. Kiedy nieoczekiwanie pojawia się taka potrzeba, najbliższe sobie i jednocześnie dalekie osoby muszą przejść ciężką drogę pojednania.

kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
W czerwcu 2018 roku film brał udział w konkursie głównym Festiwalu Filmowego "Kinotawr" i został uhonorowany specjalnym dyplomem imienia M.Tariwerdiewa za muzykę do filmu. W marcu 2019 roku aktorzy i twórcy filmu otrzymali kilka nagród Federacji Filmowej "Nika": Aleksiej Sieriebriakow za "Najlepszą rolę męską", Elena Korniejewa w kategorii "Najlepsza aktorka drugoplanowa", Leonid Diesiatnikow i Aleksiej Siergunin za "Najlepszą muzykę filmową", Jurij Klimenko za "Najlepszą pracę operatorską".

VAN GOGHI (ВАН ГОГИ)
rok produkcji:
2018
gatunek: dramat
reżyseria: Siergiej Liwniew
obsada: Aleksiej Sieriebriakow, Daniel Olbrychski, Jelen Korenewa
czas trwania: 103 min.

Film z polskimi napisami


 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij