stat

Kino rosyjskie: Van Goghi

Ojciec - wybitny dyrygent. Syn - utalentowany, lecz nieznany artysta. Ich relacje już dawno zamieniły się w miłość-nienawiść, w której więcej nienawiści niż miłości. Żyją na różnych końcach świata i starają się nie spotykać bez potrzeby. Kiedy nieoczekiwanie pojawia się taka potrzeba, najbliższe sobie i jednocześnie dalekie osoby muszą przejść ciężką drogę pojednania.

wrz 24

piątek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 28.09), godz. 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
W czerwcu 2018 roku film brał udział w konkursie głównym Festiwalu Filmowego "Kinotawr" i został uhonorowany specjalnym dyplomem imienia M.Tariwerdiewa za muzykę do filmu. W marcu 2019 roku aktorzy i twórcy filmu otrzymali kilka nagród Federacji Filmowej "Nika": Aleksiej Sieriebriakow za "Najlepszą rolę męską", Elena Korniejewa w kategorii "Najlepsza aktorka drugoplanowa", Leonid Diesiatnikow i Aleksiej Siergunin za "Najlepszą muzykę filmową", Jurij Klimenko za "Najlepszą pracę operatorską".

VAN GOGHI (ВАН ГОГИ)
rok produkcji:
2018
gatunek: dramat
reżyseria: Siergiej Liwniew
obsada: Aleksiej Sieriebriakow, Daniel Olbrychski, Jelen Korenewa
czas trwania: 103 min.

Film z polskimi napisami


 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.