stat

Kino rosyjskie: Szczęście to... 2

Almanach krótkometrażowych debiutów reżyserskich. To już drugi taki projekt pierwszy film dał wielu autorom przepustkę do wielkiego kina. W antologii znalazły się filmy sześciu kobiet i jednego mężczyzny. To historie bardzo różnych bohaterów, nakręcone w różnych gatunkach, które łączy temat szczęścia.

Szczęście wydaje się czasami nieosiągalne, czasami jest bardzo blisko, tuż obok bohaterów: dzieci, młodzieży, dorosłych. Zakochani fotografowie, którzy prawie pokłócili się o pracę. Woźny, który marzy o wygraniu konkursu tanecznego i muzyk przed przesłuchaniem. Dwaj mali bracia, którzy zostali sami w domku bez prądu. Młody hokeista, w którego nie wierzy trener - ojciec. Zwariowana na punkcie pracy dziennikarka, która odkrywa podczas kolejnego śledztwa tajemnicę o sobie samej. Poprzez lęki i niepowodzenia wszyscy zbliżają się do szczęścia.

SZCZĘŚCIE TO... 2 (СЧАСТЬЕ - ЭТО... 2)
rok produkcji:
2019
gatunek: komediodramat, familijny
reżyseria: Irina Bas, Jelena Wojtowicz, Angelina Debor, Zurab Dżydżyława, Julia Maszukowa, Anna Mitafidi, Anastazja Timofiejewa
obsada: Agłaja Tarasowa, Irina Alferowa, Maria Szałajewa
czas trwania: 103 min.

Film z polskimi napisami


 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi