stat
Impreza już się odbyła

Kino rosyjskie: Słoń + zbiórka charytatywna

Zapraszamy na pokaz filmu "Słoń" + zbiórka charytatywna.

Drodzy Widzowie, podczas projekcji 11 stycznia odbędzie się 10. ZIMOWA ZBIÓRKA DARÓW NA RZECZ BEZDOMNYCH ZWIERZĄT, przebywających pod opieką Fundacji Irasiad-Zagubionym. Po raz kolejny liczymy na Państwa wsparcie oraz dobre serce. Co jest potrzebne: przede wszystkim karma sucha i w puszkach dla psów i kotów, ryż, makaron, środki czystości i ręczniki. Zachęcamy również do adopcji lub zostania wirtualnym opiekunem.

Szczegóły: www.irasiad-zagubionym.pl

SŁOŃ (СЛОН)
rok produkcji: 2010
gatunek: obyczajowy, przygodowy
reżyseria: Władimir Karabanow
obsada: Siergiej Sznurow, Anastasija Smietanina, Irina Szewczuk
czas trwania: 88 min.
Przed tournee w Paryżu nagle pogarsza się zdrowie słonia cyrkowego. Podjęto decyzję, że należy go zabrać, a potem uśpić. Zatrudniono kierowcę z okropnym i nieprzyjemnym nazwiskiem Zarezin, któremu w podróży towarzyszyć będzie Bonia - dziewczyna z cyrku, której trupa cyrkowców nie zabrała ze sobą. Naiwna dziewczyna myśli, że Zarezin odwozi słonia do Paryża, i wskakuje do kabiny, żeby spotkać się z przyjaciółmi z cyrku. W drodze Zarezinowi nie tylko udaje się zaprzyjaźnić z Bonią, ale także pomóc jej uratować słonia.

Film z polskimi napisami

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.