W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Kino rosyjskie: Po tobie (3 opinie)

"Aby coś osiągnąć, trzeba albo od urodzenia być zdeterminowanym, albo znaleźć się w rozpaczliwych okolicznościach". Tak uważa Aleksiej Tiemnikow, którego życie stawia właśnie w takich okolicznościach, kiedy istotne jest tylko jedno: "Co zostawię po sobie?"

Pytanie ważne dla każdego mężczyzny, tym bardziej dla Tiemnikowa, który jest genialnym tancerzem, pozbawionym możliwości tańczenia. Kontuzja, której się nabawił na scenie 20 lat temu i która przerwała jego karierę, rozwija się. Wkrótce Tiemnikow nie będzie w stanie chodzić, co jest dla niego równoznaczne ze śmiercią. Nikt nie może mu pomóc, ale nie dlatego, że nikt nie chce, tylko dlatego, że on sam kategorycznie tego sobie nie życzy. Trudny charakter i niezaprzeczalny talent zamieniły jego życie w całkowitą samotność.

PO TOBIE (ПОСЛЕ ТЕБЯ)
rok produkcji:
2016
gatunek: dramat
reżyseria: Anna Matison
obsada: Siergiej Biezrukow, Anastazja Biezrukowa, Alona Babienko
czas trwania: 119 min.

Film z polskimi napisami

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.