W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
Impreza już się odbyła

Kino rosyjskie: Na głośnomówiącym

W środku lata trzech starych kumpli (dwóch z nich - z żonami; nowa przyjaciółka trzeciego, starego kawalera, niestety, zachorowała) wybiera się na weekend do ogromnego i przytulnego domu za miastem, do czwartego kumpla i jego żony.

Ci czterej przyjaźnią się ponad trzydzieści lat. Podczas kolacji w rozmowie przy stole stwierdzają, że wiedzą o sobie wszystko, i w odpowiedzi na zbiorową podpuchę kobiet stwierdzą, że przed własnymi żonami też nie mają tajemnic. Wtedy gospodyni, zawodowy psycholog, proponuje zamiast "Mafii" zagrać w inną fajną grę: wyłożyć na stół telefony komórkowe, na połączenia odpowiadać na głośnomówiącym, a SMS-y czytać na głos.

Seria nieuchronnych wydarzeń, od śmiesznych do tragicznych, po raz kolejny potwierdzi angielskie przysłowie "Let sleeping dogs lie" (Nie budź śpiącego psa). I tylko rozsądny gospodarz domu, znany chirurg plastyczny, będzie miał szansę, aby zapobiec katastrofie. Nawet kilku katastrofom...

NA GŁOŚNOMÓWIĄCYM (ГРОМКАЯ СВЯЗЬ)
rok produkcji:
2018
gatunek: komedia
reżyseria: Aleksiej Nużnyj
obsada: Leonid Barac, Irina Gorbaczowa, Rostisław Chajt, Maria Mironowa
czas trwania: 96 min.

Film z polskimi napisami


 

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij