W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
Impreza już się odbyła

Kino rosyjskie: Metro

Szeroko realizowane budowy nowych domów w centrum Moskwy doprowadzają do tego, że w jednym z tuneli metra między dwiema stacjami powstaje szczelina.

kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
kwi 16

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że w wyniku naruszenia hermetyczności sufitu do tunelu wtargnie woda z rzeki Moskwy, a o losie setek pasażerów pociągów zdecyduje zbliżająca się powódź. Niezahamowany pęd wody zagraża nie tylko konstrukcjom podziemnych tuneli, ale może również zniszczyć całe miasto.

Wśród osób znajdujących się w niebezpieczeństwie jest lekarz z miejskiego szpitala Andriej Garin i jego córka Ksiusza. Garin stawia czoło klęsce, próbując ratować ocalałych pasażerów, w towarzystwie kochanka swojej żony. Będzie musiał przezwyciężyć obrazę, gniew i strach. Musi przetrwać, żeby uratować swoją miłość, rodzinę... swoje wcześniejsze szczęśliwe życie.

METRO (МЕТРО)
rok produkcji:
2012
gatunek: dramat
reżyseria: Anton Megerdiczew
obsada: Siergiej Puskiepalis, Anatolij Biełyj, Swietłana Chodczenkowa
czas trwania: 131 min.

Film z polskimi napisami.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij