stat

Kino rosyjskie: Karp rozmrożony

Zapraszamy na projekcję filmu "Karp rozmrożony".

sie 13

czwartek, godz. 19:00

bilety 20 zł
Emerytowana nauczycielka Jelena Michajłowna żyje skromnie w prowincjonalnym miasteczku. Nieoczekiwanie dla siebie dowiaduje się o śmiertelnej diagnozie, która w dowolnym momencie może przerwać jej życie. Aby po raz kolejny nie niepokoić ukochanego, ale ciągle zajętego syna, który pracuje w wielkim mieście jako trener biznesu, i aby uwolnić go od potencjalnych problemów, Jelena Michajłowna bierze sprawy w swoje ręce i aktywnie zabiera się za organizację swojego własnego pogrzebu.

Nagrody i nominacje: 2017 - Film został nominowany do "azjatyckiego Oscara" - nagrody Akademii Filmowej Krajów Azji i Pacyfiku (Asia Pacific Screen Awards); Nagroda Specjalna jury za najlepszy scenariusz (Dmitrij Lanczychin i Andriej Taratuchin) na II Uralskim Otwartym Festiwalu Kina Rosyjskiego (Jekaterynburg); Nagroda publiczności za najlepszy film rosyjski na XV MFF Krajów Azji i Pacyfiku "Meridiany Pacifiku " (Władywostok); Nagroda za najlepszą rolę żeńską (Marina Niejołowa) na 25. Festiwalu Kina Rosyjskiego w Honfleur (Francja); Nagroda publiczności na 39. Moskiewskim MFF; 2018 - Nagroda "Złoty orzeł" za najlepszą drugoplanową rolę żeńską (Alisa Frejndlich) i nominacja do nagrody za najlepszą rolę żeńską (Marina Niejołowa); Nagroda za najlepszą rolę żeńską (Marina Niejołowa) na I Otwartym Festiwalu Popularnych Gatunków Filmowych "Kryształowe źródło" (Jessentuki).

KARP ROZMROŻONY (КАРП ОТМОРОЖЕННЫЙ)
rok produkcji:
2017
gatunek: komediodramat
reżyseria: Władimir Kott
obsada: Marina Niejołowa, Alisa Frejndlich, Jewgienij Mironow
czas trwania: 98 min.

Film z polskimi napisami

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij